Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan vegyek normális cipőt?

Honnan vegyek normális cipőt?

Figyelt kérdés
Bicajozáshoz kéne valami rugalmas sport, vagy deszkás cipő féleség. Igazából tök mind1, csak ne legyen rugalmatlan, merev. Kinézete is szinte tök mind1, apollot vettem pár éve a kínaiban 3,6K-ért, bírta fél évet, visszanéztem az üzletbe, ugyanez a cipő már 4K, és sokkal hitványabbnak tűnik minőségre. Hol élnek ezek? Van két Nike cipőm, egyik 8, a másik 10 ezer volt, mindkettő 3 éves, az olcsóbbik már picit kezd szétjönni, a másiknak semmi baja, hordtam mindkettőt felváltva, de ezeket meg sajnálom összekoszolni. Emlékszem több, mint 10 évvel ezelőtt anyámmal mentünk a városba cipőt venni, minden cipő ezer forint volt, és azok bírtak egy évet, most meg ezek a kínai cipők 4-szer annyiba kerülnek, és fele addig tartanak. Tavaly vettem egy Londsdale cipőt az aréna plázában 6 ezerért, nem elírás, 70%-os akció volt rajta, csak akkor még volt hordozó cipőm, és ezt a cipőt odaadtam tesómnak, meg az is benne volt a dologba, hogy sajnáltam volna egy vadiúj Londsdale cipőben kimászni a saras erdőbe. Most már elvből nem akarok kínai cipőt, azok után, hogy Londsdale-t tudtam venni 6K-ért. Tacskóban, lidölbe, vagy bárhol máshol nincs valami cipő max 2 ezerért? Olyan, ami lehetőleg nem rosszabb mint az apollo cipők.
2016. ápr. 23. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Két ezerért nagyon elvétve találsz jó cipőt, azt is leárazva. Kínai utóbbi pár éve egyáltalán nem olcsóbb. Amit ajánlani tudok, hogy nézz el egy Sports Directbe, ha van rá lehetőséged, mindig leárazás van, sok a British Knight cipőjük, meg a sok saját márkás cipőjük, 5 ezer alatt bőven találsz magadnak. És már én is sajnálom kiadni a pénzt a sz*rra, nagyon megválogatom mit veszek, de azért nem kell a legrosszabbat megvenni, mert olcsó. Nem mindegy, hogy mi van a lábad és a föld között, hidd el..


19/L

2016. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!