Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon a pasiknak bejonnek-e a...

Vajon a pasiknak bejonnek-e a rocker csajok?

Figyelt kérdés
pasiktol es csajoktol is nagyon szivesen varom a valaszt...
2010. ápr. 5. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Igen, de ha a fekete ruhás leányka haja zsíros, köpköd és nem szőrtelenít, mert nehogymár ez számítson, akkor nem biztos...

Meg nem csak ez a két véglet van. Tiniként énis rockeresen öltözködtem, mára is megmaradt ebből valami (pl a bőrdzseki), de csinosan, nőiesen öltözöm és ez sokkal jobban bejön a pasiknak. Igaz, akkor is volt csávóm mindig, de most nagyobb a választék :) És ez nem azt jelenti, hogy fagyiszínekbe öltöznék, persze, mert azért az egyéniségem megmaradt... :P

2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 FFDP ***** válasza:
Persze, jöhetsz :)
2010. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

? mert rockerként neked is zsíros hajad volt?És nem szőrtelenítettél?Nem értem hogy lehet a higiéniát az öltözködési stílussal összekeverni...sztem aki ilyen zsíros hajú szőrös izé,az azzal sem foglalkozik mit vesz föl..a rockerek többsége(akiket én ismerek) mind ad magára,mert tudja milyen a szappan..csak a csövespunkok azok,akik ezzel lázadnak,hogy nem fürdenek..a rockerek is lázadnak,de nem a nem fürdéssel..kicsit intelligensebbek..bocsánat a punkoktól..

szóval ha te ilyen rockeres maradtál volna,most rád is azt mondanák,hogy büdös vagy,meg zsíros hajú..Hiába a tisztaság..bisztos rozsdásodik rajtuk a szegecs.. :D

2010. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit manapság látni "rocker csaj" megnevezéssel, az undorítóan taszító.

Lehet rockos stílusban öltözni nőiesen, az szép, és csak ízlés dolga, hogy bejön-e az embernek. pl ezen, extrémebb változatban:


[link]


Nekem nem. 24/f

2010. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Rocker pasiknak egyértelműen, de én olyan srácoknak is tetszem, akik teljesen más stílusúak. Mondjuk ez abszolút a személyiségemnek köszönhető, és nem azon múlik, hogy öltözködöm.

De eleve nem vagyok az a "csöves-rocker"-típus (nem sértésként írom, csak én így nevezem :D), nőiesebben öltözködöm (de semmiképp nem p*csásan!).

2010. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem
2010. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igénytelenek nem annyira, de ha valaki szép, akkor akárhogy rejtegeti vagy csúnyítja magát, azt a fiúk meglátják...
2010. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
soha!!!!
2010. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Miniszoknya, hosszú combok, térdig érő acélbetétes bakancs és nekem annyi:)
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
vékony, nagy mell, fekete stílus és végem:D 22F
2012. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!