Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon a pasiknak bejonnek-e a...

Vajon a pasiknak bejonnek-e a rocker csajok?

Figyelt kérdés
pasiktol es csajoktol is nagyon szivesen varom a valaszt...
2010. ápr. 5. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A rockereknek biztos...
2010. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Az olyan lenyalt zsíros hajú és XXL-es együtteses pólókban rohangáló igénytelen csajok biztos nem. Bocsi az általánosításért de ezekből látok többet.. De ha igényes és azért nőiesen öltözik akkor bejöhet:)
2010. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon :) Persze csak akkor ha igényesen néz ki, nem bagózza szét az agyát és nem viselkedik úgy mint egy k***a.

19/F

2010. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
én rockerszerű vagyok,vad és kicsit extrémebb,és általában(nem nagyképűségből)de szinte sorban állnak..
2010. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Ez attól függ... Ha bő naciban, zenekaros pólóban jársz málhazsákkal vagy szimatszatyorral, akkor még a rockersrácok is messzire elkerülnek.

Ha viszont igényesen öltözöl ebben a stílusban (jó szabású nadrágok esetleg szegecsekkel, normális női felsők, szegecses öv, igényes cipő és táska), akkor ugyanúgy tetszhetsz bármelyik srácnak, mint a nem ilyen stílusú lányok. Rajtad múlik igazából...

2010. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha bő naciban, zenekaros pólóban jársz málhazsákkal vagy szimatszatyorral, akkor még a rockersrácok is messzire elkerülnek. "


Lehet,hogy így van,ám nem minden esetben!vannak ilyen nőismerőseim,és igenis mindíg van egy pasijuk,mert a rockerpasik nem mindíg azt nézik,hogy milyen ruha,ezt tapasztalatból mondom,mert 14 évesen én is jártam együtteses pólóba..inkább a belsőre kíváncsiak,és az arcra!Mert ők is olyanok,hogy nehogymár a ruháról ítéljék meg őket a lányok..

egy szürke egérrel szemben egy lompos szimatszatyros rockercsaj is hamarabb fog rockerpasit...

2010. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert ami nem tünci meg szekszis az kevés embernek jön be. Csak elfeljtik, hogy pl. a goth lányok iszonyú szépek, nőiesek(fűzők, csipkék, szoknyák) és szekszisek tudnak lenni. :)
2010. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy :D
2010. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
szerintem meg nem, nekem nagyon nem tetszenek!
2010. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

ha egy csaj vadabb az átlagnál,és van akinek ez nem jön be,sztem impotens figura..

bár ízlések és pofonok..a rózsaszín ruciktól nekem nem tud beindulni a fantáziám..inkább egy szexi vad motoros bőrdzsekis feketeruhás leányka! :D

2010. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!