Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek steampunk? Hogy...

Kígyócsajszi kérdése:

Hogyan legyek steampunk? Hogy vegyem fel a stílust?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a stílus de nem tudom hogyan legyek ilyen. Pl: hol tudom megvenni hozzá a ruhákat? Illetve minden ruhadarabnak ilyenek kell lennie vagy elég ha csak a "naggya"? (Fűző+ékszerek?) Előre is köszönöm a segítséget

2016. ápr. 1. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy-egy találkozóra, stílussal kapcsolatos rendezvényre elmegy az ilyen jelmez, de ha hétköznap így akarsz járni, komplett idiótának fognak tartani.

Mondom ezt úgy, hogy egyébként én is kedvelem a stílust.


Egyébként a keresőbe beírod hogy "steampunk shop", számtalan oldalt fogsz találni,ahonnan rendelhetsz.

Van pár hazai oldal, ami a témával foglalkozik, azok fórumán is kérhetsz tanácsot.

2016. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Minek akarsz utánozni másokat? ("Ti mind egyéniségek vagytok!")
2016. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hétköznapra egy kicsit lebutított verziót kellene kreálni.

pl

[link]

2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem sehogy. Nekem is nagyon tetszik, álomszép, de ha mindenképpen valami megnevezett és behatárolt stílust akarsz követni (nem is értem, miért olyan fontos ez?), akkor keress valami hordhatóbbat...
2016. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért ne öltözhetnél steampunk stílusban, ha egyszer tetszenek ezek a ruhák, és ezekben érzed jól magad?? Amúgy szerintem simán kombinálhatod átlagos darabokkal is, nem kell mindennek konkrétan ilyennek lennie. Ne hagyd magad lebeszélni, légy olyan, amilyen csak szeretnél. :)
2016. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!