Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert, pólókat és...

Milyen farmert, pólókat és cipőket vegyek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok le szeretném cserélni a ruhatáramat valami igényesebbre a mostaniaknál:)

180cm/75kg barna hajú vagyok sajnos kicsit széles csípővel:) milyen cuccokat ajánlotok?

Sajnos nincs magamhoz túl sok érzékem:)

kb 50ezerből:)


2010. ápr. 4. 22:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért Te mit adnál egy 20 évesre? Converse cipőt, halálfejes pólót, lila csőgatyát?


Egy 20 éves már nem buta tini, hogy ilyen sz*rokat hordjon....


A 04.15- ös nagyon igényes cuccokat mutatott, amik egy fiatal férfinak valók.

2010. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
13:37-es olvasd vissza miket linkeltem 71%-os vagyok. ez való egy 20 évesnek, nem azok az elavultak amiket mutatott. És nem, nem kell lila csőnadrág sem halálfejes póló ahhoz hogy fiatalos legyen, de mégis stílusos! Amúgy meg a converse cipőővel nem tudom mi bajod, a legjobb márka és mindenkinek tetszik (kivéve téged)
2010. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Minden "menő" hülyegyerek 10 éves kor fölött Converse-ben szaladgál.

Inkább vegyen egy más márkás cipőt ennyi pénzért.

2010. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
jólvan, vegyen, de szerintem ne te döntsd el mit vegyen. ha neki ez tetszik akkor ezt vesz, ha nem akkor meg nem ezt vesz. Én csa ajánlottam neki 20 éveshez illő ruhákt amihez megy ez a fajta cipő is (meg persze még sok más)
2010. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Höh köszönöm! De azért ne öljétek meg egymást egy kommersz cipő miatt:D


A zakó azért nem stimmel mert bicajjal járok dolgozni:) de egyébként tetszik:)

Az ing és farmer pedig egészen bejön, ahhoz pedig nem vehetek öltönyhöz való cipőt(am én kb lesz*rom a márkát olyan értelemben hogy nekem lehet adidasz, kommersz, nájki pont nem az számít h milyen logó van rajta:) ) cipő az cipő, a krumplileves meg krumplileves:) (az idősebbek érthetik:D )

2010. ápr. 5. 15:26
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

04:15 vagyok


13:13 Ne kérj bocsánatot, elfogadom a véleményed.


Erre csak annyit tudok mondani, hogy szerintem egy elegáns stílusú, érett és felnőtt gondolkodású 20 éveshez igenis illenek.


Ez nem öreges vagy divatjamúlt öltözködés.

Bár lehet a linkelt képek és a leírásom nem voltak a legjobbak de én pl. nagyon fiatalosan öltözöm. Színes vagy divatos mintájú ingek stb. Szerintem az én ruhatáramból sok mindent nem venne már fel egy 30-as pasi, mert idiótának érezné magát benne.

Nyilván nem azokra a 30-as pasikra gondolok, akiknek semmi konkrét céljuk és nem ragaszkodnak semmihez, hanem minden mindegy nekik.


Az más dolog, hogy ha te mondjuk ennyi idősen nem érzed még magad elég érettnek ezekhez vagy ha alapból nem tetszik. Ezt meg tudom érteni.


Mindenki másképp öltözik, van ismerősöm aki 40 felett jár és csőnadrágot meg converse-t hord és rockos stílusban öltözködik. Engem nem zavar, de én már most is idétlennek találom magamon az ilyesmit.


Mellesleg lehet, hogy egyeseknek elavultnak tűnhet, amit linkeltem de erről már nem tehetek!


Én tudom viselni, és mindig az elegáns stílus felé mentem. Nem lenne hiteles, ha mást javasoltam volna.

A nőknek is bejön, állandóan megnéznek és mindig megdicsérik valamelyik ruhadarabomat. Illetve mindig engem hívnak el mindenhová, mert velem meg lehet jelenni. Van köztük 20-as és 30-as, 40es nő is, változó.

Úgy vettem észre, a converse-s társaimat nem nézik meg annyira, és régen amikor én sem így öltöztem, hanem sportosabban gyerekesebben akkor nekem sem volt akkora sikerem. Ez csak egy észrevétel, ezek után mindenki döntse el maga, hogy neki melyik a jobb és mi a fontosabb.


De a "vitát" lezárom, mert nekem mindegy, ki mit gondol rólam vagy az öltözködésemről én jól érzem így magam.


Azt pedig külön jónak tartom, hogy a kérdező nem csak egyfajta stílusról kapott képet, így talán könnyebb lesz neki dönteni.


Kérdező, igazad van ha bringázol, akkor nálad más szabályok érvényesek. De ezért írtam az előző hozzászólásomban, hogy vedd számba milyen helyekre jársz és mit csinálsz stb.

Való igaz, az én munkába kiválasztott viseletem elég nevetségesen nézne ki egy bicajozó srácon. Én is sírva röhögnék :D


Javaslok egy sportosabb cipőt, ami lényegében nem hagyományos sportcipő, ezért ha inget veszel fel sem mutat rosszul, de ugyanakkor megfelelő és nem esik le a lábad a pedálról a talpa miatt. (Az elegáns cipőknek ugye legtöbbször sima a talpa. Ráadásul ha lehorzsolod az aszfalton akkor az elég kellemetlen és költséges mutatvány).


Nadrágnak leginkább a farmer jöhet szóba, de abból is van ezer fazonú és nem csak kékben lehet kapni hanem feketében, szürkében, zöldes színekben stb.


Felülre pedig póló vagy ing vagy felső. Kabátnak pedig a legjobb egy sportosabb fazon lenne. Én a Nike kabátok között találtam meg a tökéleteset, ami ilyen sportos. Persze nem a márkát akartam hangsúlyozni, csak említettem. Ha csak szétnézel közöttük és nem vásárolsz az is segíthet.


Mellesleg teljes mértékben igazad van, sokkal logikusabb nem ragaszkodni egy felkapott márkához hanem azt megvenni ami tetszik vagy ami jól áll. Vagy ami egyszerűen jó vétel.

Nekem pl. 3-5000 forintos sportcipőim vannak, évek óta bírják és jól néznek ki. Többen kérdezték már hol vettem, milyen márka. Többet nem is adnék érte, max a focihoz való cipőre költök, mert annak tényleg nem mindegy milyen a kialakítása.


Azt is biztos állíthatom, hogy a normálisabb embereknek nem számít a márka és nem ez alapján ítélnek meg. Az összhatást nézik, ha jól nézel ki mindegy, hol vásároltál.

Hozzátenném még, hogy sok ruhát varratok ismerősömmel, mert így olcsóbb és olyan, amilyet én akarok. Ezek aztán tényleg márkátlan cuccok! :))) Mégis irigykednek rám sokan és azt hiszik drágán vettem. :)


De nem szaporítom tovább a szót, sok szerencsét a ruhavásárláshoz!

2010. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Barney vagy az Így jártam anyatokkal-ból? XD


"Szia ismered Tedet?"


:D

2010. ápr. 5. 21:48
 28/28 anonim válasza:
fashiondays.hu ezen az oldalon is nézz majd szét, néha vannak jó cuccok :)
2010. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!