Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert, pólókat és...

Milyen farmert, pólókat és cipőket vegyek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok le szeretném cserélni a ruhatáramat valami igényesebbre a mostaniaknál:)

180cm/75kg barna hajú vagyok sajnos kicsit széles csípővel:) milyen cuccokat ajánlotok?

Sajnos nincs magamhoz túl sok érzékem:)

kb 50ezerből:)


2010. ápr. 4. 22:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

tMenj el turkálni.. Tudom, h sok pasi szerint még mindig ciki, de amúgy nem az. Jó darabokat lehet kifogni, olcsón, jó minőségben. Meg persze egyediek. Vidd el a húgodat, vagy egy évfolyamtársadat, unokatesódat bárkit..

Nézegess képeket a neten, vagy embereket a metrón, villamoson, utcán, hogy megállapítsd mi tetszik neked. Ha valami bejön, írd fel, aztán csak összeáll a stílusod :)

18L

2010. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen ingis meg pólo is, és akkor tudod őket cserélgetni, nem lesz egysíkú:)


Ing pl:


[link]


[link]

2010. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Máris kezd összeállni! Nagyon aranyosak vagytok :)


Milyen farmerek állnának jól ehhez?:) sajnos/ nem sajnos nem egy csontos srác vagyok :) inkább a sportos kategóriába tartozom, így vastagabb a combom picit :)

2010. ápr. 5. 00:09
 14/28 anonim ***** válasza:

Keresek még képet, csak most hirtelen ezt találtam, szerintem vmi iylen stílusú jó lehet ezekhet a ruhákhoz, ajár ilyen feketébe, akár sima farmer színűbe. ehhez illik az ilyen tornacipőis, ilyen lazább stílus:

[link]


Keresek még tovább képeket:)

2010. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

találtam még párat:


[link]


[link]



[link]



[link]

2010. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

jajj kérlek ne vegyél csőanacit. Meg olyat se, amibe csak úgy bírsz járni, mint egy pingvin.

Egy egyszerű farmer, meg egy fekete jó lesz. Ahhoz midnen illik.

2010. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
amiket linkeltem nem csőnacik:/ Szerintem azok átlagos farmerok
2010. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, szerintem ez így nem lesz jó. Ne fogadd el rögtön, amit az emberek javasolnak neked! Ne szaladj megvenni mindent, amit ajánlottak.

Nem azért, mert nem jók, hanem mert nem biztos, hogy NEKED szükséged van rá.


Először is gondold át, milyen körökben mozogsz.

Pl. hova szoktál járni? Discoba? Színházba? Futni, kutyát sétáltatni? stb. Gondolj arra, hogy ott hogyan kell megjelenni és szerezz be olyan ruhadarabokat. Illetve fontos, hogy praktikus is legyen.


+ iskolába/munkába mire van szükség.


Van már munkahelyed? Ott mit követelnek meg?


Én is 20 éves vagyok, de én az elegánsabb vonal felé hajlok, ilyen converse stb cipőket már fel sem vennék.

Nem leszólni akarom, csak nem tudnám hová viselni és nem lenne értelme megvenni. Na meg nem is tetszik.


Én tudom, hogy ki vagyok és hogy később ki akarok lenni. Sikeres akarok lenni, stílusos és elismert. Ezért nem aggatok magamra mindenféle divatosnak mondott cuccot, mert nem illik hozzám. Ráadásul az ügyfelek sem vennének komolyan és csak hülyét csinálnék magamból. Na meg, ha pl. rapper stílusban öltözöl elég nagy sz.rban vagy ha elegáns helyre kell menned vagy mégis normális kell valahol megjelenni. Nem kell öltönyben járni hétköznap és nyakkendőben, de 20 évesen már nem is kell úgy öltözni, mint egy bolondos 17 éves. De ez csak az én véleményem.


Javaslom, te is gondolkozz el rajta, hogy mit akarsz kezdeni magaddal és ahhoz igazítsd a ruhatárad.


Én

elegáns cipőket hordok (nagyrészt fekete bőr cipőt)

farmert vagy elegáns nadrágot (nem öltönyt!)

divatos, stílusos öveket

ingeket vagy ritkán pólókat

zakókat.

Na meg télen pulóver, kabát, sál, kesztyű.


Ha leszaladok mondjuk kaját venni, vagy egész nap ügyeket intézek a városban és olyan szaladgálós napom van akkor valahogy így öltözöm:

[link]


Nekem ez a fajta összeállítás is bejön, mert nem túl elegáns, inkább sportosabb hétköznapokra is megfelel. Ha nincs kedvem azon agyalni, hogy mit vegyek fel mindig így öltözöm és sosem volt belőle gondom. Kényelmes és jól mutat. Különböző színű pólókkal lehet variálni.

Ne zavarjon, hogy a képen nő van hirtelen ezt találtam ebben a stílusban:

[link]


A mindennapos viseletem valahogy így néz ki, dolgozni is így járok:


[link]


A legtöbbször zakó meg minden nélkül. Felrakok valami kiegészítőt (pl. nyaklánc, karkötő, gyűrű) és kész.


(Nem találtam jobb képeket, pedig legalább fél órája keresgélek... nem tudom mi van velem :DD)


Ezeket azért mutattam be, mert nekem ez felel meg leginkább. Bárhová megyek, vagy kell mennem van mit felvennem és meg tudok jelenni. És elég pár darab, lehet őket variálni.


Egyébként én is járok sportolni, szórakozni stb. Nem kell ilyen öltönyösnek elképzelni :)


Ha olyan helyre megyek akkor kicsit olyasmi stílusban öltözöm, mint a bad boyz tagok :D A táncos fiúk, biztos láttad már őket a tv-ben... Valahogy ez alakult ki nálam, mert pl. bőrkabáthoz nem vehetek elegáns dolgokat. Nekem így tetszik.


Másra nincs szükségem, sosem vagyok gondban, hogy hová mit vegyek fel.


Lehet, hogy így leírva nem tűnik jónak, de az embereknek tetszik, férfiak-nők egyaránt elismernek/dicsérnek. Mármint öltözködésemet, kinézetemet illetően.


Szóval mindenkinek másra van szüksége. Nyilván mindenki azt fogja javasolni, ami neki tetszik vagy amit ő is hord.

Azért valamennyire tudnod kellene te milyen vagy, mert így nagyon nehéz lehet.


Nincs valami énekes vagy színész akinek a stílusa, öltözködése tetszik?

Én sokszor tőlük lesek el trükköket, így alakult ki a stílusom is, hogy összegyűjtöttem képeket azokról az összeállításokról amiket jónak találok és amiket úgy érzem szívesen viselnék.


Ja és a turkáló valóban jó ötlet, főleg az angol turkálók.

Én sok márkás (!) és gyakorlatilag új cuccot vettem ott.

Egyedül cipőt nem szeretek onnan venni, és alsóneműt, zoknit ilyeneket.

2010. ápr. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jókat írt, jókat linkelt.


Igen arra gondolj, hogy 20 éves vagy, egyetemista vagy már dolgozol, és tényleg úgy kell kinézned mint egy felnőtt, nem mint egy lázadó tini.

Persze vehetsz egy Converse cipőt is akár, de inkább vegyél egy minőségi Adidas, Nike stb sportos utcai cipőt Converse helyett.


Az ingek nagyon alapdarabok és praktikusak, mert bármikor bárhova felvehetőek, bármivel. Ugyanez egy zakó. Ahogy a nőknél nagyon elegáns trend a blézer, így a zakó nálatok.


Nem láttam az alakod, de azt írtad nem vagy vékony srác, akkor viszont a Levi's 501- et javaslom, ami egy férfias alakon mutat jól, nem a vékonyakon.

[link]


És a turihoz csatlakozom, pólók, ingen dögivel, én is vettem a barátomnak vadi új, márkás ingeket, pólókat, több Nike, French Connection, Springfield, jack&Jones, Next, Marks&Spencer márkájú lót/ inget vettem már neki kilós Háda turikban (Üllői útiban) párszázért.

2010. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
bocsi 04:15, de szerintem ezek a ruhák nem egy 20 éves sráchoz valóak. Inkább olyan 30-asaknak:/ na mind1
2010. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!