Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy úgy öltözzek, ahogy akarjak?

Figyelt kérdés
16L vagyok, szeretem az extrémebb ruhákat, de anyám csak húzgálja a száját rá. Fekete hajat akarok, de azt mondja, hogy kirúgnának a suliban. Pedig nem hinném
2010. ápr. 3. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nővérem 16 évesen festette be a haját feketére, eléggé "érzékeny" a fejbőre és így a haja is..

csomó haja elhullott.. és elég sokat kínlódott h kimenjen teljesen a fekete festék a hajából, most 23 éves és most kezd rendbe jönni a haja.. visszanyerte eredeti hajszínét,és kezd visszanőni a haja..


szerintem ne festesd be.. lehet h nem fognak kirúgnak a suliból, de gondolom nem szeretnél haj nélkül maradni..,

én tuti h semmi pénzért nem festetném be a hajam.. mert elvékonyodik tőle a haj.. stb..


az extrémebb cuccok alatt meg nem nagyon tudom h mit értesz, mert én is először arra gondoltam h csöcskidobós stb.. de írtad,hogy nem.. linkelnél pár extrémebb cuccot amiket szívesen felvennél? mert most már nagyon kíváncsi vagyok :D



16/L

2010. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb, ha beírod a keresőbe, hogy Murderdolls, Wednesday13, The 69 eyes. Kb ezeknek az együtteseknek a ruhái jellemeznek mostanság a legjobban. Annak ellenére, hogy vannak hasonló cuccaim, kapom az ívet, hogy úgy nézek ki, mint egy idióta, stb. Mellesleg VOLT fekete hajam 2,5 éve, meguntam és magamtól tértem vissza az eredeti hajszínemre. Unom az alapszínemet, és váltani akarok. Mellesleg simán bevállalnék több színű hajat, mert 'naaaagyon' extrém ruhákat is, csak ugyebár egy vallásos suliban ezt nem nézik jó szemmel. Tudom, hogy magammal tolok ki, hogy ha festett hajjal, meg olyan ruhába megyek suliba, de most úgy érzem magam, hogy marhára korlátozva vagyok, és utálom.
2010. ápr. 6. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!