Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy úgy öltözzek, ahogy akarjak?

Figyelt kérdés
16L vagyok, szeretem az extrémebb ruhákat, de anyám csak húzgálja a száját rá. Fekete hajat akarok, de azt mondja, hogy kirúgnának a suliban. Pedig nem hinném
2010. ápr. 3. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mit értesz extrémebb ruha alatt?


a fekete hajjal nincs gondom.. :) én sem hinném h kirúgnának emiatt a suliból..csak később nehogy megbánd!:)

2010. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha befested a hajad akkor vegyél olyan hajfestéket ami nem túl tartós és ha nem tetszik akkor könnyen kijön a hajadból

szerintem vegyél pár extrémebb cuccot, de ne sokat, mert lehet, hogy később megunod és akkor rádmarad

2010. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem elég maradiak a szüleid ;)
2010. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pont mint enyémek. de enyémek nem csak ebben maradiak... sorstárs:) 16l
2010. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

csak nem akarják h k_vának nézzenek. igazuk van.

hogy néz már ki gimiben a feketére festett haj, lakkozott köröm stb? és minek? jobban tudsz tőle, vagy mi? az hogy a partyre felveszed OK, de suliba tényleg hülyeség és sztem nevetséges. amikor bejönnek a csajok reggel 7-kor szájfénnyel, magassarkúban, miniruhában és vmi nagy csillogós válltáskával...... na mindegy. ez csak egy 16 éves lány véleménye.

2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*jobban tudsz tőle tanulni, partyra
2010. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17 vagyok, feketére festem a hajam és nem rúgtak ki:D
2010. ápr. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg tőlem elég messze áll a magassarkús szájfényes ribis, csillogós táskás stílus. Így tökre elnyomva érzem magam, hogy nem hagynak érvényesülni. Tudom hülyén hangzik. Eléggé makacs és önfejű vagyok. Utálom ha irányítanak.
2010. ápr. 4. 11:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez úgy volt,hogy 13 éves koromban boszorkány voltam farsangkor,és 24 mosás után kikopós fekete hajszínezőt kaptam anyámtól..a poén az volt,hogy a szőkés vékonyszálú hajamat úgy befogta,hogy kénytelenek voltunk befesteni ujra feketére,mert a lenövés anyámnak sem tetszett! :Dígy elkezdtük festeni a hajamat..bár az extrém ruháimért nem voltak odáig,egyszer ki is dobálták őket,nagy veszekedés alkalmával,de rá fél-egy évre megint hordtam,mert nekem ez tetszik..nagyon nehéz volt elfogadniuk,főleg az erős sminkemet..mondjuk most 24 vagyok,de az ízlésem nem változott..csak annyi,hogy a számat nem festem kékre,meg feketére! :D csak a szememet.. :D próbáld meg azt,ha lesz valami buli,hogy csak színezővel festést engedje meg,és a palette 24-26 mosásos tuti neked sem fog kikopni,ha meg lenő,akkor mondd neki,hogy nagyon csúnya vagy így,ezt ő is látja..

így indul a móka! :D

2010. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen, az ált.sulis ballagásomra festettem be feketére a hajam, olyannal ami 6-8 mosás után kijön, aztán 1 évre rá rendessel... Utána hiába festegettem szőkére, az eredeti hajszínem sosem kaptam vissza, ami lenőtt, se volt már olyan. Jól gondold meg.

Az extrém cuccokról meg én is azt mondom, mint valaki följebb, ne sokat, mert úgyis megunod.

Nekem anyám ebbe nem szólt bele (szegecses karkötő, full fekete cuccok, lánc, stb.), 5-6 hónap után magamtól "dobtam el" őket:-D

21/L

2010. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!