Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma voltam életemben először...

Ma voltam életemben először menyasszonyi ruha próbán. Tudtam, hogy nem fogok elsőre dönteni. Érezni fogom, ha megtalálom az "igazi" ruhát?

Figyelt kérdés
Édesanyám kísért el a próbára, ő tudja, hogy nekem mi tetszik és őszinte hozzám. Egyáltalán nem voltak kedvesek a szalonban, amit megtudták, hogy ma itt nem lesz készpénz, máris érdektelenné váltunk. Kényelmetlenül éreztem magam, mert farmerban mentem, de nem vehettem le, hanem arra kellett húzni a szoknyákat. Folyamatosan jöttek a lányok próbára, kellemetlen volt, a 4. ruha után már szinte kitessékeltek. Vidéki szalonban voltunk, de kértem időpontot egy nagyvárosiba is , remélem ott jobb lesz a kiszolgálás.

2016. febr. 20. 22:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :) Megírom majd, hogy milyen élményeim lesznek Szegeden. Remélem találok ruhát, nem vagyok elkésve, de utolsó pillanatra sem akarom hagyni. Engem is meglepett az itteni viselkedés, ezért is írtam ki magamból :) nem várom, hogy körberajongjanak, de ennél többre, jobbra számítottam. Várom már nagyon a következő próbát, nem akarok minden ruhát felpróbálni, remélem megtalálom majd a ruhámat! :)
2016. febr. 23. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!