Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma voltam életemben először...

Ma voltam életemben először menyasszonyi ruha próbán. Tudtam, hogy nem fogok elsőre dönteni. Érezni fogom, ha megtalálom az "igazi" ruhát?

Figyelt kérdés
Édesanyám kísért el a próbára, ő tudja, hogy nekem mi tetszik és őszinte hozzám. Egyáltalán nem voltak kedvesek a szalonban, amit megtudták, hogy ma itt nem lesz készpénz, máris érdektelenné váltunk. Kényelmetlenül éreztem magam, mert farmerban mentem, de nem vehettem le, hanem arra kellett húzni a szoknyákat. Folyamatosan jöttek a lányok próbára, kellemetlen volt, a 4. ruha után már szinte kitessékeltek. Vidéki szalonban voltunk, de kértem időpontot egy nagyvárosiba is , remélem ott jobb lesz a kiszolgálás.

2016. febr. 20. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy érezni fogod ha megtalálod az igazit és nemfeltétlenül biztos, hogy abban a fazonba fogsz beleszeretni amit esetleg most elképzelsz magadnak. Szerintem próbálgass bátran ha van rá lehetőséged és kísérletezz anyagokkal, fazonokkal hogy melyikben érzed magad a legjobban. Sajnálom, hogy ilyen tapintatlanok voltak, remélem máshol sikerrel jársz. :) És gratulálok. :) Én nagyon vágyom, arra, hogy eljegyezzen a párom és én is mehessek ruhát nézni, összeházasodjunk. Ha van kedved amúgy beszélgethetünk, kíváncsi vagyok milyen ruhákat próbáltál. :)
2016. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ciccca baba ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol voltál ruhapróbán, de én Debrecenben voltam.

Viszont úgy gondolom, hogy ez nem normális viselkedés.

Amikor én voltam ruhapróbán, akkor én voltam az egyedüli menyasszony és csak velem foglalkoztak. Nekem fehérneműig kellett levetkőznöm és így tényleg szépen látszódott, hogy hogy áll a ruha.

Én már úgy mentem a szalonba, hogy konkrét elképzelésem volt, hogy milyen ruhát szeretnék és elsőre sikerült megtalálni az abszolút kedvencemet. Nem is nagyon akartam levenni, de nagyon-nagyon kedvesek voltak velem, pedig én sem egyből fizettem ki a foglalót.


Hova foglaltál időpontot? :)

2016. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam előtte a neten, hogy mit hogy illik, természetesen ápoltan, fehér fehérneműben mentem, külön vettem új fenérneműket erre az alkalomra, ezért csalódásként ért, hogy az eladók szinte lélekszakadva figyelmeztettek mikor elkezdtem kigombolni a nagrágom, hogy az nem kell. Így nagyon szar érzés volt egy vastagabb farmerra próbálni. Fél óránként jöttek újabb lányok, egy nagy tükör volt a szalonban, így ott kellett sorban állni, várni a sorunkra. Nem annyira vidék, hogy ez természetes legyen, Pesten is van üzletük, de gondolom ott ezt nem engedhetik meg maguknak. Anyukám külön kihangsúlyozta, hogy hála istennek megtehetjük, hogy nem az árat nézzük feltétlenül, persze vannak határok, és hogy 2016-os modellt keressünk, ehhez képest úgy éreztem magam, mint amikor a szalagavatóra próbáltam angol keringős ruhát. Elég leharcoltak voltak. Két hét múlva megyek Szegedre a Royal szalonba, remélem ott már jobb lesz. Amúgy nem vagyok kövér, 164 cm, 60 kg, és mégis olyan szarul álltak ezek a ruhák. :(
2016. febr. 20. 23:08
 4/11 A kérdező kommentje:
2016. febr. 20. 23:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezeket és ehhez hasonlókat szeretnék próbálni Szegeden.
2016. febr. 20. 23:16
 6/11 anonim válasza:

Gratulálok,sok boldogságot!! :)

Ezek nagyon szép ruhák :)

Leírás alapján szerintem jó az alakod nagyon :)

Nem értem ezt a kiszolgálást...Ennek rólad (1 menyasszonyról)kellenne szólnia...Hátha Szegeden kedvesebbek lesznek :)

Szerintem fogod érezni ,hogy "Na!Ez az a menyasszonyi ruha amit kerestem!"

Bár én ezt sajnos nem tudom,bárcsak már én is próbálhatnék ilyen ruhákat! :))

15/l

2016. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te tudod milyen típus vagy. Szerintem ezt a"mindenképpen megérzed, melyik az igazi" dolgot a média sulykolja. Nálam nem volt ilyen a próbáknál, és később sem lett volna. Egyszerűen nem vagyok ilyen. Nagyon tetszett a ruhám, akkor is, és az esküvőn is, most is ugyanazt választanám, de katarzis nem volt.

A másik része. Olyan szalonból ne kölcsönözz, ahol nem kedvesek veled, nem érzed jól magad. Sok sikert a szegedi próbához!

2016. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ciccca baba ***** válasza:

Én is voltam Royal szalonban Debrecenben, de minősíthetetlenül viselkedtek. Próbálták rám tukmálni a ruhát és a ruhák nem voltak éppen jó "formában"

Remélem neked nagyobb szerencséd lesz Szegeden

2016. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatot nem tudok írni, de a legjobb barátnőmnek most nyáron lesz az esküvője és ő pont most találta meg A ruhát. azt mondta, hogy felpróbálta és érezte, hogy ez lesz az.. szóval szerintem te is érezni fogod, egy rossz szalon ne vegye el a kedvedet, biztos nem mindenhol olyan bunkók.

+ ha zavar a farmer, menj hosszabb felsőben és leggingsben vagy harisnyában és szoknyában.

2016. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy időben dolgoztam szalonban, és elképesztő a viselkedés, amit itt mutattak. igen, nálunk is naponta többször előfordult, hogy a hölgy nem választott aznap ruhát, volt aki fél óra után elment, és soha többé nem láttuk, pedig nagyon bizonygatta, hogy vissza jön, mert odáig van egy ruháért.. de emiatt "bunkózni", felháborító.

amúgy igaz az, hogy nem biztos, hogy az elképzelt fazonba fogsz beleszeretni. a tv-ben is sok példa van rá, de élőben is tapasztaltam már. volt, aki úgy jött oda, hogy 15 éves kora óta a hatalmas hamupipőke stílus kell neki, végül egy egyszerű, mindenféle dísz és giccs nélküli A vonalút választott... :) érdemes minden stílust felpróbálni, hiszen másként mutat rajtad, mint a fogason lógva...

sok szerencsét kívánok, és sok boldogságot! :)

2016. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!