Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Bunkósság" lenne képzés...

"Bunkósság" lenne képzés alatt (suliban) sapkát viselnem? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy eléggé kipattogott a homlokom. Már a mai napot is ellógtam emiatt, de a holnapit nem akarom.


Ilyen 2 hónapos kurzusra járok, szóval nem egyetem és nem is középiskola.


Szerintetek zokon vennék, ha nem venném le a sapkám, vagy mivel mi már felnőttképzésben vagyunk, felnőttként, ezért nem szólnának érte??


Gimiben mindig szóltak, hát de az már mikor volt, meg még kölykök voltunk.....meg szót kellett fogadni bizonyos értelemben....


Egyszóval maradhat a sapka?


2010. márc. 29. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvető illem, hogy épületben nem hordunk sapkát... Az emberek többsége ezt elfogadja, ezért nem kell külön szólni.
2010. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maradhat. :)
2010. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség, és ha jól tudom az egyetlen kultúra ami engedi a zárt térben a sapkát, az a zsidóké. Másfelől pedig csak ártasz vele, mert még jobban befülled a homlokod, nem kap levegőt - csúnyább lesz.
2010. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem ilyen cowboykalapot és bundás télisapkát, hanem mondjukilyen divatsapkát viselsz ( [link] akkor szerintem maradhat. Persze ha szolnak, akkor mindenképpen szól, hogy mi a probléma. :)
2010. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sapkát tényleg illik levenni épületekben, ill társaságban.


de van vmi ami nem sapka, és nem is illetlenség (szerintem) ha fönnhagyod:


[link]


FEJKENDŐ!

2010. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, a képet nem jeleníti meg, itt egy másik link: [link] Itt ha legörgetsz teljesen, akkor az utolsó sorban balról a 2. képre gondolok. :)
2010. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21F vagyok, és van baseball sapim és ilyen hát nem téli, mert ahhoz elég vékony sapkám is. De én most a baseball-ra gondoltam konkrétan.
2010. márc. 29. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetlenség bármilyen sapkát viselni ilyesmi helyen még akkor is ha nem egyetem,középiskola,általános iskola. ha a zsidó vagyok akkor érthető a sapka viselete, de nem baseball
2010. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baseball sapkát nem hogy illetlenség bent viselni, de bunkóság és ízléstelenség is! A többit is illik levenni.

Egyébként haver most komolyan, a pattanások miatt lógtál el?

És arra nem is gondoltál, hogy ha ráhúzod a sapkát és nem szellőzik a bőröd, csak rosszabb lesz?


Ha nagyon ronda tegyél rá kevés korrektort, vagy ha megoldható fésüld oda a hajad. Vagy simán menj be úgy, senkit nem fog érdekelni.


Az egész jelenséget nem értem :D

2010. márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdd el kezelni a homlokod, pl ezzel: [link]

Dm-ben vagy Rossmanbannban vettem 1000Ft-ért 1 éve, elég jó.

2010. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!