Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bunkósság, ha húsvét körül...

Bunkósság, ha húsvét körül vettem egy olyan felsőt, amilyen az egyik oszt társamnak is van? Szeretném már hordani, mert pont őszre való.

Figyelt kérdés

Szóval ő is vett egy felsőt és én is vettem utána egy ilyet csak más színben. Hordjam a suliban?

Mit mondjak neki?

Kell egyáltalán ilyenkor mondani vmit?


2009. aug. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd, hogy ajándékba kaptad és ezzel el is van intézve:)
2009. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Már bocs,de ha velem történik ilyen akkor az engem nagyon zavar. >:(

De amúgy sztem attól függ,hogy milyen kapcsolatban vagy vele.Ha utál akkor bizto tesz vmi megjegyzést megában de sztem nem fog odarohanni és lecseszni szal hordd :D

2009. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

*magában

*biztos

bocsi ^^"

2009. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mitől lenne ez bunkóság?
2009. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam, van 1 o.társam, nagyon tetszik az egyik felsője...csak ő fiú én meg lány vagyok. :'D És nem vagyunk túl jó viszonyban, inkább másfélét veszek, de ugyanazt a márkát. :'D Félek, hogy reagálna... :S

16/L

2009. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ááá biztos hogy nem fog beszólni semmit :) ha meg beszól akkor mondd hogy tetszett rajta és ezért vettél te is olyat, nem kell különösebben magyarázkodni, szard le mit mondd(ha nem vagytok jóban) :P
2009. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, kit érdekel? Nálunk utoljára kb. általános iskola 5-6. osztályában okozott "gondot", ha valaki ugyanolyan ruhát vett, mint amilyen másnak is volt. Ilyenkor az, aki elsőnek vette a ruhát, rendszerint megsértődött, hogy "minek utánzol?"

De mondom, ez nagyon gyerekes, kit érdekel, ha két emberen ugyanolyan ruha van?

Nekem pl. kifejezetten imponál, ha valakin olyan ruhát látok, amilyen az enyém is, ez azt jelenti, hogy tényleg jól néz ki, hiszen másnak is tetszik.

Szóval ne foglalozz ilyen hülyeségekkel, vedd fel nyugodtan! Ha meg nagyon károgna az az o.társad, akkor max. mondd azt, hogy ajándékba kaptad, ennyi.

19/L

2009. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk jóban és lég nyámnyila a csaj. Szóval bizti nem fog tetszeni neki, de nem mer majd szólni....
2009. aug. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!