Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit kellene viselnem?

Szerintetek mit kellene viselnem?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy nem tudom pontosan, hogy milyen ruhák, cipők, kiegészítők illenek hozzám. Szeretnék végre olyasmibe öltözködni, ami illik is a kinézetemhez.Magas,vékony, hosszú egyenes szőke hajú, fekete szemű lány vagyok.
2011. jún. 11. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hány éves vagy, és a stílusodtól is ... ;)

De szerintem:-lapostalpú/törpesarkú (balerina) cipő + a stílusodhoz, és a pénztárcád vastagságához mérten élénkszínű ruha, mondjuk fehér/ezüst, hosszú nyaklánccal... de ez csak az én ízlésem...Azért remélem érthetően írtam le, és tudtam vele segíteni...

2011. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stílus függő, bármit viselsz legyen benne a személyiséged.Mivel nincs se kék vagy zöld szemed amihez nagyon elütnének a színes, vad cuccok nyugodtan felvehetsz ilyeneket is. Rövidnadrágok (koptatott, szegecselt) egyszínű, vagy mintás ujjatlanokkal, vagy tunikákkal. Cipőben vagy ilyen gladiátorszandi szerűséget ha nagyon magas vagy, vagy pedig balerinacipőt. Hosszú bizsu nyakláncok ilyesmik (: de ha megírod hogy milyen cuccok tetszenek, vagy hogy mit hogyan kombinálj írj
2011. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.170cm vagyok és 14 éves, de nagyon sokan idősebbnek is elnéznek. (akár 17-18-nak is).Szerintem ez is kihat arra, hogy hogyan öltözködjek. A szandálokat szeretem, viszont a balerinacipőkkel nem vagyok maximálisan kibékülve, szóval azt csak ritkán hordok. A szürke,a fekete és a fémes színek azok szerintem amik a legjobban állnak nekem, mert eléggé vilgos a bőrszínem. Evvel egyeztek?
2011. jún. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!