Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észre vettétek már hogy pl a...

Észre vettétek már hogy pl a buszon, az utcán majdnem mindenki farmernadrág van?

Figyelt kérdés
Ez csak magyarban van így vagy máshol is? A napokban tűnt fel:)
2010. márc. 27. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor én üdítő kivétel vagyok. 20 éves lány vagyok, és szinte mindig szoknyát hordok, olyan 50-es évek stílusúakat. Nem is tudnám magam elképzelni farmerben. Egyébként igen, én is észrevettem... azt mondják, ez olyan hétköznapi, kényelmes viselet...meg nagyon egyszerű hozzá öltözködni az emberek szerint, és váltogatni is csak a felsőt kell. Nekem személy szerint tetszene, ha visszajönne, hogy nő igenis csak szép réteges szoknyát hordjon.. Na mindegy, ez az én véleményem.
2010. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is észrevettem!

De szintén kivétel vagyok, mert nem szeretem a farmert, és nincs is egy farmernadrágom sem:)

2010. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is észrevettem. Bár itt nálunk inkább szakadt melegítőben vannak az emberek buszon is, de városban inkább farmerban.


Én is kivétel vagyok. Nem szeretem a farmert, mert télen hideg nyáron pedig nehéznek érzem és nem szellőzik eléggé.


Elegáns nadrágokat hordok, de nem farmerból.


Szerintem sok helyen így van, főleg pl. az egyesült államokban.

2010. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
még nem vettem észre de így van.
2010. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak én vagyok itt egyedül aki imád farmert hordani?:DD

Én is látom h sokan hordanak, de én azért mert ebben érzem jó magam, kényelmes és ahogy az előttem írták szinte mindenféle felső illik hozzá, farmerrel lehet nőiesen és sportosan is felöltözni télen vastagabbat nyáron vékonyabb farmert v farmer szoknyát rövidnacit hordok.

Max akkor nem azt feszek fel ha vmi ünnepéjre megyek.

19/L

2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaja,pl farmerhoz fel lehet venni farmerkabátot,meg farmercipőt,farmersálat,farmerzoknit,farmertangát...:D vannak jo farmernadrágok,de annyi gagyi szar is van köztük...
2010. márc. 27. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Múltkor Bécsben voltunk, ott inkább a fiatalok öltöznek farmerba (illetve csak nadrágba). Én is szeretem, mindegyik más stílusú és így is lehet változatosan öltözködni.
2010. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem nagyon a farmert,kényelmes viselet,és kedved szerint variálhatod hozzá a többi ruhadarabot,lehetsz benne nőies és csinos is,ha akarod,vagy éppen sportos,laza.

Persze,aki nem szereti,annak is érthető az álláspontja.Mindenki hordja azt,amiben jól érzi magát,ez a lényeg! (Természetesen a jó ízlés határain belül.)

2010. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem csodálom, már egy hónapja akarok venni egy nadrágot és szinte minden boltban csak farmert látni felénk. Egyszerűen nincs semmi más ami jól is néz ki.
2010. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy mindenki farmert hord majdnem, de az se mindeg milyent. lehet egy farmer kifinomult,szép, igényes vagy lehet egy rossz szabású,tömeg nadrág is.
2010. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!