Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A duci csajon a ruha még...

A duci csajon a ruha még elfogadható, vagy már nem kellene ilyet felvennie?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem kellene ilyet felvennie, találhatna olyat ami jobban áll, bár elég szerencsétlen, alma alkata van. De szvsz a középső csajon se a legjobb a ruha, bár az még elmegy.

Redőzött anyag, alakformáló fehérnemű, A vonalú alj kéne.

2016. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fazonú ruhák lennének jók neki:


[link]

2016. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: ezek cselló/homokóra alkatú nők nagy mellekkel, a képen a lány nem ilyen.
2016. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem kellene. Ha már ragaszkodik ehhez a stílushoz, akkor inkább olyasmi lenne jó, mint ami a jobb oldali lányon van: takarja a kart, és nincs rajta keresztirányú osztás, ezáltal kicsit nyújt.

Emellett más fehérnemű kellene: nagyon csúnya, ahogy látszik a bugyi és a harisnya gumija! Nekem is hasonló a súlyom, ezért pontosan tudom, hogy lehet kapni olyan fehérneműt, bugyit is, harisnyát is, ami nem vág be! Igaz, ezek drágábbak, a lány pedig fiatal, szóval lehet hogy nem engedheti meg magának. Akkor viszont bővebb szoknya kell, ami alatt nem látszik.

Ja és persze a harisnya: most komolyan, ezekre a lábakra? Sima fekete vagy maximum hosszában mintás lehetne jó neki.


Mindent összevetve tipikus példája annak, amikor valaki nem látja magát és úgy öltözik, mintha tökéletes alakja lenne.

2016. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha neki jó így... szerintem egy "tökéletes alakkal" sem kéne útszélinek kinézni, de a soványoknak mindent szabad.
2016. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a ruha mindenkin ronda, közönséges, kissé igénytelen. :D azzal hogy ruhát vesz fel nincs baj.
2016. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de elég igénytelen. És azt ugye tudod, hogy a harisnyatartónak nem kéne kilátszódnia, mert ez így eléggé k*vás. Bocsi, de egy olyan igénytelen ribis, akiket a kamionsofőrök vesznek fel. Bocsi, lehet, hogy kicsit keményen vagy bántóan fogalmaztam, de ez a ruha nagyon előnytelen. Lehet szoknyát hordani duci lányoknak, de ne ennyire feszülőset, és ne ennyire rövidet, pláne, ha combfixszel akarod felvenni.
2016. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: ez egy mintás harisnyanadrág. Persze attól még tényleg gáz.
2016. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

uhh mindannyian elég igénytelenül, csicsásan néznek ki..

a bal oldali lánynak pedig tényleg előnyösebb lenne valami más fazon.

2016. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!