Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerentetek ez a ruha hogy állna?

Szerentetek ez a ruha hogy állna?

Figyelt kérdés

Találtam egy szép ruhát, de nem merem megvenni, mert van egy kis súlyfelelegem s szerintem túl nagyok a combjaim. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hogy állna ez a ruha rajtam:

[link]


Találtam még egy ruhát (, bár az előző nekem jobban tetszik)

[link]



2016. jan. 8. 00:47
 1/7 anonim válasza:
0%
szerintem egyik sem :( bocsiii :( helyette itt van egy kis segítség olvasd el és a tippek szerint tuti találsz magadnak olyan ruhát ami jól mutat majd rajtad :) [link]
2016. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ezekben nem látszik ki a combod.
2016. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben tényleg nem látszik a combod, és akármit is veszel, nem leszel vékonyabb. Ezek a ruhák meg pont olyanok, hogy nem a combodra hívják fel a figyelmet. Szóval, ha tetszik, nyugodtan vedd meg.
2016. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólad sajna nem látunk képet, csak elképzelni tudjuk. DE! A legtöbb esetben a lányok, akik azt képzelik, hogy vastag a combjuk, tévednek!(én vastagabbat szeretnék látni :P ) Szóval szerintem is vedd meg bátran ! ;)
2016. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 2.
2016. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem egyik sem tetszik túlzottan, de ha választani kell, tényleg inkább a 2. azért ehhez látni kéne az alakodat, nem tudom, hogy te ezt érted vastagabb comb alatt: [link]

vagy ezt: [link]

mert nem mindegy. de szerintem ha magasabb sarkú csizmával veszed fel, akkor jó lesz, mert nem túl szűk és rövid a ruha.

2016. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 hát inkább az elsőre, de annál azért egy picivel nagyobb...


Köszönöm a válaszokat! :D

2016. jan. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!