Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyivel tartósabbak az...

Mennyivel tartósabbak az igazi bőrből készült, drágább cipők, mint a kínai cipők?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy drágább bőr szandált max 15ezerért, mert már elegem van a kínai, kényelmetlen cipőkből, amik nekem kb. 1 évet bírnak ki.
2010. márc. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha a sportcipőből indulunk ki.. nekem már 2,5 egy nike cipőm és még mindig nincs semmi baja :) a kinai meg három hónapot nem bírt ki..:S

szóval szerintem tartosabb, és jobb befektetés is.. végül is ha belegondolsz:

veszel 2 szandált egy évbe, ami jól is néz ki.. (és mostanába a kínaik is olyan drágák lettek nemtudom h hol élnek ezek :S na m1) az kb. 8ezer.. és ha ezt minden évbe megcsinálod annyiért már kapsz jobbat, márkásat, és talán olyat is amit tovább is tudsz hordani : )

2010. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megéri.

Egyrészt egy bőr szandál sem feltétlen tartósabb, mert bőrből is lehet vacakul összerakott, rossz minőségű cipőt, szandit csinálni, másrészt a kényelem sincs garantálva. Nekem full bőr cipő, amit 10 éve vettünk, akkoriban 13 ezerért, véresre törte a sarkamat és a lábujjaimat.


El kell keserítselek: 15 ezerért max egy Tamarist veszel, de az sem a kényelemem és a minőség csúcsa. 1 szezont azért ki fog bírni.

2010. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy minőségi legyen..

Haverom "U&ME" márkájú deszkáscipője volt 9 ezer és 2 hónap alatt eltört a talpa.. Szószerint 2 darabra tört.

Nekem az Adidas Superstar II cipőm már 1 év és 1 hónapos, túráztam benne, biciklizek, és motorozok benne és az egész telet ezzel vészeltem át és SEMMI baja.

2010. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!