Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forever 21 vagy Primark lenne...

Forever 21 vagy Primark lenne keresettebb itthon?

Figyelt kérdés
Ezek a boltok még nincsenek nálunk, de szerintem - főleg a Primarkra - lenne igény. Habár nem tudom pl. Primark esetében hogy fogadnák sokan hogy sorba a pénztárak előtt meg kell állni és sorba hívnak mindenkit vásárolni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. dec. 3. 18:23
1 2
 1/11 anonim válasza:

"Habár nem tudom pl. Primark esetében hogy fogadnák sokan hogy sorba a pénztárak előtt meg kell állni és sorba hívnak mindenkit vásárolni."

Ezt nem értem... Sokat járok a Primarkba, de eddig sosem kellett várnom, hogy mehessek vásárolni.


Amúgy szerintem a Primark, mert az olcsóbb és ugyebár itt az számít.

2015. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Primark olcsóbb, a Forever21 viszont felkapottabb. Én valószínűleg mindkettőben vásárolnék, de a F21-ban ritkábban, hiszen drágább.
2015. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a Primark nagyon gagyi (legalábbis itt Bécsben), de biztosan keresett lenne :D
2015. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Primark
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A F21 mióta "drága"?? Ha megnézed az olyan egyszerű boltokat, mint a H&M, Zara, Mango, egy normális felső 10.000 körül mozog. A F21-ban kb. a ledrágább felsők kerülnek ennyibe... szövetkabátok is vannak kb. 20 Eur azaz 6.000 ft körül. Minden, csak nem drága!
2015. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A F21 szerintem is megfizethető kb egy árkategóriában van a H&M-mel, Berskával és F&F-fel
2015. dec. 3. 22:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Én a Primark esetében a London Oxford Streeten és Stratfordban lévő boltokat ismerem. Mindkét helyen olyan kupi van hogy elképesztő. Vannak nagyon jópofa cuccaik, de Nyugaton ez a legolcsóbb. Egyes ruháknak viszont olyan penetráns műanyag kínai szaga van hogy fel nem veszek olyat, hiába nagyon olcsó. Ugyanakkor jópofa cuccok vannak és pl.el tudnám képzelni a Westendben, de az F21-et is.
2015. dec. 3. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es. Nem a bejáratnál kell sorban állni, hanem apenztarnal. Vagyis egy sorban, és mindig a következő megy az épp felszabadult pénztárhoz.

Külföldön nagy üzletekben ez mar bevett szokás, szerintem sokkal jobb mint minden pénztárnál egy-egy sor, aztán bosszankodni, mikor valaki feltart egy sort a másik meg gyorsabban halad. Szerintem ha nálunk is bevezetnek mindenki boldogabb lenne.

2015. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as, na igen, de ennek itthon nincs kultúrája. Ha megállsz az áruval, kosárral az előtted álló mögött egy kicsit távolabb, és nem a szájába meg a tárcájába állsz, már eléd tolakszanak "ja, aszittem nem sorbaáll".

Én szívesen járnék Primarkba, ha lenne. Egyszer voltam Skóciában, és nagyon jó dolgokat vettem olcsón. Két év múlva viszont is láttam őket a hádában itthon kétszer annyiért.

2015. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Spanyolországban is úgy van a nagy hipermarketekben, hogy van mondjuk 30 kassza, és csinálnak 3 sort (1-1 sor jut 10 kasszara kb). Amikor az egyik kassza kész van, akkor bemondják a hangosbemondóba, hogy a következő vásárló fáradjon mondjuk a 15-os kasszához. Szerintem ez tok jo lenne nálunk is, elég egyértelmű, nincs bosszankodás, es nem is nagy szervezés vagy pénz kérdése. És mivel gyorsabban halad így a sor, az emberek is azt érzik hamarabb végeznek, mert nem állnak egyhelyben percekig.
2015. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!