Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rajtmaradt a csipogó a ruhán,...

Rajtmaradt a csipogó a ruhán, csak itthon vettem észre. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Blokkot nem kaptam, mert nem működött a pénztárgép. Le lehet valahogy szedni, hogy ne sérüljön a ruha?

2015. szept. 28. 13:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

Kamu kérdés, a NAV-os pénztárgépek mindig működnek, ha pedig nincs kapcsolat, nem adhatnak el a boltok semmit se!


Továbbá ki az a hülye, aki lemond a ruha garanciájáról...


Egyébként meg le lehet szedni!

2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Erős mágnessel.
2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1: A NAV-os pénztárgépek sem működnek mindig. Pl. elromlik, nincs áram, megbolondul a rendszer.

Ilyenkor egyébként kötelező számlát adni, kézzel meg kell írni minden egyes eladásról. Szóval valami papír azért kéne lenni.

2015. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszaviszed és leszedik...
2015. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamukérdés, idióta. Ha akarod küldök képet. Akkor is leszedik, ha nem adtak blokkot?
2015. szept. 28. 13:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vennék le? Szerintem bármilyen boltba beviheted, hogy szedjék el, akkor is, hogyha nem ott vetted.

A blokk azért lenne fontos, hogy nehogy azt higgyék, hogy el akarod lopni. Először kérdezd meg, hogy leveszik-e és csak utána vidd be.

2015. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kamerafelvételeken visszakeresnek.
2015. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kell adniuk kézzel írott bizonylatot... Ilyen nincs. Ha pedig kis butik, akkor biztos megismernek ha bemész újra. De a nav szereti az ilyeneket! ;)
2015. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vidd vissza, és leszedik. megmutatod a biztonsági őrnek aki ott áll az ajtóban, hogy le szeretnéd szedetni, aztán beviszed. ha nagyon erőlködnek hogy loptad, majd megnézik a kamerafelvételeket, hogy tényleg, vagy sem. nem kell ekkora ügyet csinálni belőle.
2015. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs biztonsági őr, de ahogy bemegyek az ajtón bal oldalt mindjárt ott a pénztár, látni fogják, hogy nem akkor hoztam ki a ruhát.
2015. szept. 28. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!