Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » PRIMARK vélemény?

PRIMARK vélemény?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne. Jöhet hideg-meleg vele kapcsolatban.
2015. nov. 1. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

én szeretem :) bár én csak onnan tudok nyilatkozni, hogy szeretem a Hádát, és ott rengeteg Atmospheres cucc van, ami ha jól tudom, ott kapható :D

árakat nem tudok, de minőségre viszonylag jó, nem extra, de jól néznek ki a ruhák :)

2015. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

múlt héten voltam először, Bécsben.

végre új dolgok, nem ugyanazok, amiket itthon lehet kapni.

voltak jó árban dolgok, vagyis elsőre tök jól hangzott a 14 euro egy felsőért, utólag gondolkoztam, hogy 4500-ért itthon többnyire visszaakasztom. de mivel vásárolni mentem, és örültem az újdonságoknak, vettem pár dolgot. felsőket többet is, nadrágot, körömlakkot. a farmerek 8 euro-tól vannak.

a tömeg nagyon durva, élvezhetetlenné teszi a vásárlást.

a próbafülkék előtt nagyon durva sor áll, ilyet itthon nem látni. de egész gyorsan lement, mert sok fülke van.

2015. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gagyi, kínai cuccok vannak. De persze ha eleve Hádából és hasonló turihelyek minőségéhez vagy szokva, nagyon tetszeni fog.
2016. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak gagyik egyáltalán. Vagyis... biztos volt olyan is, sőt ha jobban belegondolok, mi is hoztunk el egy kinyúlós anyagú pólót.

De annak az ára is olyan volt, talán 3 euro, ha jól emlékszem.

De ami már több ezer huf-ra jön ki, az teljesen normális minőség.

Ha nem ismered az összes árut, nem kéne fikázni.

mint ahogy a Hádában is vannak jó dolgok. Ott nem csak egy féle márka van, teljesen indokolatlan és értelmetlen ezért a fikázása. Én mondjuk pont nem szeretem a Hádát, de nem ezért, hanem mert durván drága a használt ruha, ennél olcsóbban kapok új dolgokat a rendes üzletekben.

De basszus, a Hádában is van mondjuk Adidas vagy Zara, akkor az is egy rossz minőség, mert te ezt mondtad? Próbálsz sznoboskodni, de eléggé vágó, hogy fogalmad sincs ezekről.

2016. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elégedett vagyok, főleg a gyereknek szoktam vásárolni ott, pólók, hosszú ujjú felsők 2-3-4 eurók, és egész jól néznek ki, szemben néha a H&M szörnyűséges mintáival. Akciókban is nagyon jókat lehet kifogni, 1-2 euroért, bugyi-zoknicsomagok, felsők stb.
2016. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!