Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen idős korig lehet...

Milyen idős korig lehet felvenni a converse jellegű cipőket?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam az egyik üzletben egy olyan cipőt, ami hasonlított a converse-hez. Magas szárú volt, farmer hatású anyagból (tornacipő), s gombos volt.

Hány éves korig lehet felvenni az ilyen jellegű cipőket? Mihez tudnám hordani, mert nagyon tetszett, de vegyesen szoktam öltözködni. Legtöbbször nőiesen, csinosan (szövetnadrág/szoknya, blúz, felső, ing), de van úgy, hogy sportosan (farmer, felső)

Farmerrel lehetne hordani? Vagy halásznadrággal? Egyáltalán való ennyi idősen ilyen cipő?


26 L


2010. márc. 21. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy hordhatod!


szerintem egy sportosabb öltözékhez társícsd pl. farmer nadrág egy laza blúz..de nőieset is lehet belőle varázsolni. egy farmer répagatya, ingel vagy akár denevérfelsővel:)


vehetsz fel hozzá sapkát ha hideg van és sportosabb dzsekit.


Fő az önbizalom. Ha jól érzed magad benne és tetszik akkor vedd meg..


sok sikert a vásárláshoz!

2010. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm és várom a további válaszokat.

Akartam képet linkelni róla, de sehol nem találtam. Tönkre ment a nike sportcipőm, s ahelyett vennék egyet. De nem is tudom. Nem nagy összeg (olyan 3500.-), de sokszor sajnálok fölöslegesen kidobni pénzt.

Meg igazából, hogy ha nem a koromhoz való, akkor azt nem szívesen venném fel. (Mert ugyebár ilyesmi cipőt a most 15-19 éves korosztály hord)

2010. márc. 21. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
és akkor mivan ha 16-19 ig hordják? ez amúgy nemigaz. ha nekem 13 évesen a tűsrkú tetszik azt veszem fel. (najó..ezt még énsem gondoltam komolyan) a lényeg hogy add őnmagad. öltözz úgy ahogy te szeretnél ne úgy ahogy a divat diktálja (első voltam)
2010. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok divatmajmoló, csak szeretek stílusosan öltözködni, változatosan, úgy, hogy ha belenézek a tükörbe, akkor tetsszen, amit ott látok.


Magam is meglepődtem, hogy megtetszett a cipő, mert másokon nem igazán tetszett. Láttam ilyen betűrt farmerrel hordták és borzasztó volt. Lehet, hogy el kellene mennem az üzletbe és felpróbálni, akkor talán meg tudnám állapítani, hogy tetszik-e saját magamon.

2010. márc. 21. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán felveheted, énis folyton ilyenekben járok és 25 vagyok. Ráérsz majd 40 év felett anyókásan öltözködni...
2010. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is teljesen mindegy hány éves korig használod. 40 évesen is ha sportos és fiatalos vagy akkor nyugodtan :D
2010. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, várom a további hozzászólásokat!

Miért, ti felvennétek?

Kort és nemet is kérek. Ha igen miért és hová (mivel), ha nem miért?

2010. márc. 22. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van converse tornacipőm, sőt szeretnék egy másikat is. szűk szárú farmerrel hordom, sportos felsőkkel, sportos tatyókkal. én 24 vagyok.
2010. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!