Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti miben szoktatok...

Lányok, ti miben szoktatok tesizni?

Figyelt kérdés

Képet is mutathattok a pólóról/trikóról.

Csak azért kérdezem, mert nemrég kritizálták meg a tesicuccomat és kíváncsi lennék, hogy mások miben tornáznak. Mármint az osztályomon kívül.

16/L



2015. nov. 28. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Iskolai egyenpólóban, fekete rövidnadrágban és tornacipőben, ahogy mindenki más. Nálunk ez volt a kötelező. (Na jó, meg elvileg fehér zokni, de bevallom, ezt én sem szoktam mindig átvenni.)
2016. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bár már nincs tesim, régen egyenpólónk volt.

[link]

Ilyen csak az iskola lógójával.

A nadrág mindegy volt. Általában cicanadrágot vettem föl (nem olyat ami átlátszó) mások mackónadrágot vagy rövidnadrágot húztak. Viszont a rövidnadrágot nem ajánlom, ugyanis néhány gyakorlatnál teljesen belátni és az nem gusztusos...

2016. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tornadreszbe es harisnyaba.
2016. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fehér póló, fekete térdig érő cicanadrág
2016. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fehér vagy világoskék iskolacímeres póló ki miben akar, én felváltva szoktam ezeket viselni.

Általában fekete hosszúnadrágban (melegítő) tesizek plusz tornacipő, ha kint a pályán vagyunk akkor egy normális sportcipőt viselek. Ha hideg van akkor a tesiruhám alá veszek tornadresszt és akkor nem nadrágot veszek fel hanem harisnyát a dressz alá, jártam aerobikozni és maradtak onnan erre való speciális harisnyáim, igaz hogy így totál látszik a dresszem bugyis alja, de nem érdekel. Szellőzik, izzadtságot jobban levezeti, és mégsem fagyok meg.

Ha nagyon meleg időben tesizünk kint képes vagyok simán dresszbe kimenni a pályára mert abban nem rohadok meg, ha futok akkor a szél nagyon jól hűti a testem, és az izzadtság is sokkal hamarabb elpárolog belőle mintha sima pamutban lennék. Sokkal jobban is érzem úgy magam, de kint csak hosszú ujjút veszek fel mert könnyen leégő típus vagyok és így védem a testem, igaz hogy a lábam teljesen csupasz így, de az nem érdekel, az nem olyan érzékeny érdekes módon

2017. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!