Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit csináltok mikor a...

Ti mit csináltok mikor a cipőtök, csizmátok bámulja valami perverz?

Figyelt kérdés
Múltkor pl.a metrón láttam mennyire nézi a tűsarkú csizmámat egy Debil,komolyan már zavart!
2015. nov. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj tűsarkúban, azon leginkább röhögni szoktak az emberek amúgy is, mert senki nem tud járni benne hiába hiszik azt... persze hogy bámulnak emiatt, nem azért mert annyira szexi lenne...
2015. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ostoba vagy a tűsarkú elegáns!
2015. nov. 7. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit csinálni.. jobb, mintha a melledet bámulná.
2015. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as neked is bámulják a csizmád?
2015. nov. 7. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak ne mondd már nekem h nem azért veszed fel a tűsarkút h megnézzenek miatta a pasik... persze elegáns... egy lapos csizma is lehet elegáns..

ha a melledet kirakod azt is megbámulják -

persze ezzel nem azt akarom mondani, h a te hibád, de most mit lehet tenni? Vagy ne vegyél fel ilyeneket, vagypedig készülj fel rá, h páran megbámulnak. A bunkóbbak még füttyenthetnek is rád. Aki meg pszichiátriai eset, na az már valóban aggasztó, az egyetlen dolog amit tehetsz h arrébbmész onnan. De az akkor is megbámulhat ha sima csizma, vagy harisnya vna rajtad v kilátszik a lábad szóval akármi perverziója lehet.

2015. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyémet nem igazán bámulják, mert nem hordok tűsarkút. sima, lapos bokacsizmában vagyok általában, azon nincs mit bámulni.
2015. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tűsarkú csizma inkább utcasarki, mint elegáns.
2015. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennyire sötét van bent?

A tűsarkú figyelemfelkeltő, persze, hogy megbámulják.

2015. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek: ha egy lányon ilyet látok, én is gátlástalanul megbámulom. Ami dögös, az dögös. Ennyi. És abban is igazad van, Kérdező, hogy mondható elegánsnak is. Bár egy hosszú szárú, térdig vagy afölé érő tűsarkú inkább már utcasarki.. Nem tudom, hogy Neked milyened van, mindenesetre kizártnak tartom, hogy azért veszel fel ilyet, mert annyira kényelmes lenne, ellenben a kinézetedet eléggé megdobja. Ami gondolom célod volt, szóval ezek után ne csodálkozz, ha megnéznek.
2015. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!