Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek meddig ért fel...

Lányok, nektek meddig ért fel az eddigi leghosszabb csizmátok, és mi az a maximum hosszúság amit még felvennétek?

Figyelt kérdés
ha csak bokacsizmád volt eddig akkor nem fontos annyira :d

2015. szept. 29. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Térdcsizmám a leghosszabb, ami ugye térd alá ér. Tetszenek a combcsizmák is, de alacsony vagyok és nem állna jól.
2015. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel térd alá. Az a legmagasabb, amit felvennék, mert 1) a combcsizma a legtöbb esetben eléggé k...san néz ki, a többi esetben meg nagyon pontosan meg kell hozzá válogatni, mit vesz fel az ember, hogyan mozog, hogyan áll, és hova veszi fel az ember, 2) engem a 157 centimmel nagyon durván összenyomna.
2015. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaa megértem és ezek az overknee vagy milyen csizmák amit pont térdig érnek vagy hangyányival fölé?
2015. szept. 29. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Térd alá érő volt nekem is a leghosszabb, de olyat sem vennék mégegyszer. Főleg azért, mert nehéz hozzá öltözködni.
2015. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
térdigérő volt eddig max. de szívesen felvennék combközépig érőt is, de csak laposat/nagyon alacsony sarkút, hogy ne legyen k urvás. magas vagyok és hosszú a lábam, szóval biztos jól állna, csak nem találtam még szépet.
2015. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy fekete velúr combközépig érő csizmám van, közepesen magas, vastag sarokkal.

A H&M-ben vettem, nagyon szeretem, mivel szerintem inkább elegáns, mint k*rvás, csak egy leggings meg egy szép, nem túl rövid szoknya kell hozzá.

2015. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csizmaimádó vagy?
2015. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat azért csizmaimádónak nem mondanám magam de tetszenek a nőkön maradjunk annyiban :)
2015. nov. 6. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor eltaposok egy csikket,utána lenyalnád a csizmám talpát?
2015. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha eltaposol egy csikket hozzád se szólnék mert utállom a bagósokat :D
2015. nov. 8. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!