Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya pamutharisnya bokacipő...

Szoknya pamutharisnya bokacipő kombináció fura?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

feketéhez szürkét meg barnát...

na ebben érezném magam kb levegőnek. ezek azok a színek, amelyekből épp elég, ha 1 van az emberen. de még néha sok is. a fekete kivétel lehet, az mindenhez megy, de ezekkel sosem keverném.

olyan semmilyen... szürke kisegér...

2015. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem értek egyet azzal, hogy rosszul állna mindenkinek a bokacsizma.. persze ha nem egy teljesen lapos, papírvékony talpú förmedvényről van szó. optikailag tényleg elvágHAT, de pl. fekete nadrághoz fekete bokacsizma teljesen jó. akkor már ezek a lapos benticipő fazonú dolgok sokkal előnytelenebbek, vagy a bumfordi ermexek..
2015. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetnék rá milyenre gondol? Van ezerféle, lapos, magassarkú, pont amire azt mondják hogy bokáig ér az lehet ilyen [link] és ilyen [link] is, a kettőt meg fölösleges egy kalap alá venni. A harisnyánál is csak azért találgattam mert nem tudom elképzelni miért érzi problémásnak...
2015. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

van az, amit bokacsizmának hívnak.

ez az első linked.


a másodikat úgy hívják, bakancs. senki nem nevezi bokacsizmának.


utolsó előtti: én is ezt írtam: nadrággal teljesen oké! úgy én is hordom. de szoknyával...

nem véletlen, hogy nem igazán látni az utcán. egyszerűen nem szép. olyan, mint mikor valaki öltönyhöz sportcipőt húz. az a kategória, amit láttunk már az életben, de ha lehet, többször inkább nem akarjuk látni.

ha meg mégis valaki ezt a bokacsizmát választja szoknyához, meg lehet figyelni, hogy nem a jól öltözött, csinos üzletasszonyok, vagy divatos fiatal lányok teszik, hanem a "minden mindegy" kategória.

azért legyen egy szint...

2015. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

szia!

Én inkább szoknyáhozz meg pamutharisnyározz,topánkát huznék fel.remélem segitetem:-)

2016. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Télen topánka?? :DDDDDDDDDDDD
2016. jan. 24. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!