Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya pamutharisnya bokacipő...

Szoknya pamutharisnya bokacipő kombináció fura?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Olyan alternatív... bölcsészes.


Nekem a bokacipő mindenhogy fura, szerintem nincs olyan nő, akinek jól áll.

Rövidíti a lábat. Én csak nadrággal tudom elképzelni, amiben nem látszik, hogy az most körömcipő, vagy csizma. Tehát ha csak az orra és a sarka látszik, meg részben az oldala.

Persze látok néha nőket kis bokacsizmákban, de meg kell mondjam, nagy részüknek borzalmasan áll. Maximum akkor venném fel, ha totálisan tökéletes lábam lenne.

2015. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz bokacipőn? Szerintem nem fura, én szoktam hordani, nálam a bokacipő az ilyesmi:

[link]

[link]

2015. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A bokacipőn a bokacipőt lehet érteni.

Az is az, amit belinkeltél.

Nekem is van, de soha, semmiképp sem szoknyához hordom.

2015. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem fura.
2015. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocsi bokacsizmát akartam irni. Akkor mit vennétek fel a pamutharisnya szoknya kombóhoz? Egyeltalán nem fura szerintetek hogy a pamutharisnya nem nadrág alatt van hanem az egész kilátszik?
2015. okt. 2. 20:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez esetben mit ertesz pamutharisnyan? Max akkor lenne fura ha valami nagyon retro harisnyat veszel fel pl sotetbarna bordas. De nem minden harisnya ilyen.
2015. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fekete szoknya fekete pamutharisnya szoval nem nejlon hanem pamut :D amugy 13/l
2015. okt. 2. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Fekete szoknyához én szürke pamutharisnyát szoktam viselni és barna bokacsizmát, szóval szerintem mehet. :D
2015. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
vegyél inkább rendes sokdenes, vastag nejlonharisnyát.
2015. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

aki nem tudja, hogy mi micsoda, az minek ír? vagy miért nem keres rá?

ha azt írom körömcipő, megkérdezi, mit értek körömcipőn.


na. a pamuharisnya az pamutharisnya. lehet szoknyával, télen szokták így hordani a nők. tulajdonképpen én is bokacsizmára gondoltam. nagyon el tudja rontani egy nő lábát, alakját. megtöri, és idétlen lesz az egész. nem csinos, nem nőies. mondjuk 13 évesen ez még nem annyira szempont.

a boltok tele vannak a vastagabb harisnyákkal, csíkosak, mintásak, egyáltalán nem kell vastag nylonharisnyát hordani, nem csak az az egy opció létezik.

2015. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!