Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Nektek hány...

Lányok, nők! Nektek hány melltartótok van összesen?

Figyelt kérdés
Hàny naponta cserélitek?
2015. szept. 20. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehérnemű szettjeim vannak, bugyival egyutt cserelem a melltartot is
2015. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

3.

3-4 naponta, persze úgy hogy otthon nincs rajtam szinte aosem melltartó.

2015. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
*sosem
2015. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb. 10

A csere attól függ mennyire izzadok bele., valamikor naponta.

2015. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 db van. Tulajdonképpen össze-vissza váltogatom őket mert nem tudom bármelyiket bármelyik felsőmhöz felvenni. Csak színes melltartóim vannak, ami ilyen szempontból nem túl célszerű és ha valamilyen világosabb vagy vékonyabb anyagú felső akarok felvenni, akkor nem vehetek fel pl. egy sötét pink melltartót. Persze, ha koszos vagy izzadt akkor naponta cserélem, de amúgy ha egyhuzamban hordok egyet, akkor kb. 3 naponta szoktam leváltani.
2015. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
13-at számoltam, de a szennyesben is van biztos, úgyhogy olyan 15-16 körüli, ebbe beleszámoltam a kosarasakat, és a sima kis háromszög alakú melltartókat is, amiben nincs se szivacs se drót, a sportmelltartókat viszont nem számoltam bele - igen, van egy "kis" fehérnemű problémám, de valahogy ha bugyit veszek, nem tudok ellenállni a hozzá való melltartónak se. Attól függ, mennyire izzadok bele, és mennyi időre van rajtam, itthon nem hordok melltartót, általában 2-3 használat után kimosom őket.
2015. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hat darabom van, és én is össze-vissza hordom őket, mert vannak világosabb felsőim, amik alá nem illik felvenni egy fekete melltartót, illetve vannak, amiket jobban szeretek, ezért azokat gyakrabban hordom. :)
2015. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mosásig?

2 nap hordás után mosom, ha beleizzadok, akkor naponta.

Vagy 10 biztos van.

2015. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

van három darab olyan melltartóm, amit használok, ha bárhová elmegyek, plusz van még néhány szivacs és merevítő nélküli, amit otthonra hordok. 2-3 naponta cserélem.


16/L

2015. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csóró vagyok, összesen 2 van, akkor cserélem ha koszos, vagy beleizzadok. De szinte sehova nem járok szóval nem gyakran kell mosni.
2015. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!