Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van olyan melltartótok...

Lányok, van olyan melltartótok, ami piros nyomot hagy? (Új) pasihoz menet is felveszitek? Nem szégyellitek?

Figyelt kérdés
Nekem egy pántnélkülim ilyen és ninc másik.

2015. jún. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nyomot hagy az rossz méret, olyat nem hordok mert okozhat gondokat...
2015. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan tényleg nem tesz jót, de szégyellni nem kell egy melltartónyomot. Legkevésbé ez fogja foglalkoztatni, ha leveszed. :D

Mondom ezt lányként. Valaki férfi megerősítene?

2015. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Olyanokon tudtok problémázni, hogy akkor se neveznénk meg, ha három napra bezárnának minket egy hangszigetelt, ablaktalan szobába, hogy jöjjünk rá.
2015. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a merevítós középen (nem azért mert rossz méret és nem is kényelmetlen csak utánna mikor leveszem tűnik fel de hamar elmúlik). Szerintem nem baj, főként ha nincs más opció. Én pl. csak merevítőset találtam a méretemben és nagyon elvok vele
2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!