Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet HÍZNI?! 153cm,37k...

Hogyan lehet HÍZNI?! 153cm,37kg vagyok. Összesen 3 nadrágom van ami jó rám, de az egyikhez öv is kell.

Figyelt kérdés
Farmerről beszélek és a csípő méretem 67 cm

2015. febr. 1. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hány éves vagy. Én 12 évesen szintén ropi voltam, a 166 centi mellé mindössze 42kg-ot nyomtam. Pedig sokat ettem, sportoltam, miegymás, de nem tudtam hízni. Viszont ahogy idősödtem, egyre inkább formásodtam. Lett szépen csípőm, combom, egy kis mellem is. Jelenleg 25 éves vagyok, bár még mindig inkább számítok vékonynak, mint normál alkatúnak, de már nem vagyok sovány. A 178 centihez 60kg vagyok. Szóval ne aggódj, ha még fiatal vagy, ez természetes és lesz ez még jobb is :) Nadrágot pedig vegyél olyat, ami hosszban jó és menj el szabóhoz, aki bevesz a derekából/csípőjéből, így nem fog lógni rajtad!
2015. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kéne emellé egy kor is valóban. Mert számok alapján még nem a kórosan sovány kategória. Hízni, ha sovány alkat vagy legalább olyan nehéz mint fogyni ha kövér. Tömegnövelő étrend kell hozzá (ami alatt nem műanyag kaját értek) hanem sok normális kajából származó szénhidrátot és fehérjét. Mellett meg edzeni, főleg súlyzós edzéssel
2015. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és köszi az eddigi válaszokat! :)
2015. febr. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!