Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért éri meg Nike, Adidas DC...

Miért éri meg Nike, Adidas DC meg akármilyen pólókat venni sokezer forintért?

Figyelt kérdés
Szándékosan a pólókat emeltem ki, mert pl cipőnél azért nem mindegy, hogy 2 hét után szétmegy. De nekem a 600 ft os sima márkátlan pólóim ugyan olyanok nekem, mint a 6000 ft os Nike. Minőségben sincs nagy eltérés, én pl az egyszerű sima pólókat jobban is szeretem hordani..
2010. márc. 10. 21:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel!!!Csak esetleg azok tovább birják!
2010. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%

A retro pólóm 3 mosás után kinyúlt, olyan volt mint egy mosogatórongy, a túrt 250 Ft-os h&m-es pólóm (amit már előtte hordtak), még mindig ép és egészséges. Szerintem a márka meg a márka között is van különbség. Az ilyen nyú jorker az csak név, amúgy meg szar. De mondjuk egy Nike melegítő akár 15 évig is melegítő marad, míg egy kínai az pár hónap után foszlik, feslik, szakad.

Ez emberfüggő. Van olyan aki kevés ruhát vesz, de az márkás legyen. Van olyan aki többet, és nem számít neki milyen.

Én elég régóta túrok csak, max nadrágot veszek a zarában vagy a nyú jorkerben, aztán ennyi. A cipő az egyetlen, amiből nem veszek gagyit. Volt nekem kínais tornacipőm, 2 hét alatt eltörött a talpa.

2010. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
73%

Azt elárulnád hol veszel ilyen olcsón minőségi pólót? Én is szeretnék olyanokat venni! Nincs pénzem 5-10000 Ft-os pólókra...

Előre is köszönöm!

2010. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, hogy jobbak a márkás cuccok. Nem fakulnak ki olyan gyorsan, nem foszlik a varrás mentén, nem bolyhosodik. Az meg hülyeség, hogy azért hordja valaki, hogy felvágjon (persze van ilyen is), az én ruháimon nincs rohadt nagy embléma, mindig figyeltem arra, hogy a márkajelzés ne legyen feltűnő, én magamnak öltözöm nem másnak. Az meg a másik nagy baromság, hogy mennyire drágák ezek a ruhák, mindenhol vannak szezon végi kiárusítások, vannak outletek csak tudni kell vásárolni. És, ha választhatok, hogy 1000 Ft-ért veszek a kínai piacon egy polót, vagy 1500-2000 Ft-ért egy márkás polót én inkább az utóbbi mellett döntök.
2010. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
58%

Ha nekem szólt :)

Általában az angol turkálókba szoktam járni, biztos van olyan felétek is. Inkább abba járok, ami kilós, 2490 Ft/kg, ebbe belefér kb. 8 póló :) Ahova én járok, rengeteg Marks&Spencer, H&M van, de mikor új árukészlet van, akkor szokott adidas, nike is. Nagyon szeretem pl. még a Gap-ot is, mert nagyon jó anyagúak a ruhák. +még van egy kedvenc turi, az viszont már darabáras, de nagyon szép ruhák vannak ott is. Ott akkor érdemes vásárolni, ha leárazzák nyár végén a rövid ujjú dolgokat, tél végén meg a hosszú ujjúkat. Tegnap is vettem 500 Ft-ért egy H&M-es pulcsit. De van onnan Espirites cuccom is. Én imádok túrni. Olyan jó érzés, hogy abból a pénzből, amennyiért vennék egy nyú jorkeres pólót, én veszek 10 másikat:)

Egyébként győri vagyok, de egyszer szívesen felmennék pestre egy turkáló körútra :D

2010. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
41%

e-bay-ről most rendeltem egy eredeti DC pólót a póló 10 dollár, a szállítási költség 3 dollár volt,így megúsztam 2000 Ft-ért egy DC pólót az USA-ból :D


Ajánlom mindenkinek figyelmébe:),és igen, valamelyik válaszoló írta is,hogy semmivel sem jobb minőségűek a drágábbak,csak jobban bírják.De kérdem én:Ha nem jobb minőségű,akkor miért bírja jobban......?:)

2010. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!