Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért éri meg Nike, Adidas DC...

Miért éri meg Nike, Adidas DC meg akármilyen pólókat venni sokezer forintért?

Figyelt kérdés
Szándékosan a pólókat emeltem ki, mert pl cipőnél azért nem mindegy, hogy 2 hét után szétmegy. De nekem a 600 ft os sima márkátlan pólóim ugyan olyanok nekem, mint a 6000 ft os Nike. Minőségben sincs nagy eltérés, én pl az egyszerű sima pólókat jobban is szeretem hordani..
2010. márc. 10. 21:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, gondoltam, hogy valaki megint előjön azzal, hogy mindent Kínában gyártanak. Igen, Kínában gyártják a Nike-t is, de nem kínai szar gépekkel (mint a márkátlanokat), hanem az amerikai / angol / stb( amilyen "nemzetiségű" a márka) gépekkel csinálják. Csak azért Kínában gyártják, mert ott olcsó a munkaerő.

Ez a nagy titok, amire senki nem gondol egy percig sem, csak veri a mellét.

Amúgy azért, mert sokkal jobb a minőségük, jobban tetszenek, nem gagyik ÉS lehet lepontozni: Ha van rá pénze valakinek miért kéne a kínaiból öltözködni??

2010. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%
hát nekem is nyúlnak az olcsóbbak...főleg a nyakuknál...
2010. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
21:13-as ok, lepontoztalak.
2010. márc. 11. 22:22
 14/36 A kérdező kommentje:
Amúgy hihetetlenül érdekes, hogy nekem nem nyúltak meg, semmi bajuk. Szerintem ez olyan mint a Converse cipőmárka. Egy tornacipő 2000 ft, de amint ráírják, hogy converse egyből 14 ezret ér :D
2010. márc. 11. 22:26
 15/36 anonim ***** válasza:
49%

hát ha neked olyan legyél vele boldog.....nekem tönkrementek az olcsó pólóim...Na de egy 500 forintos tornacipőt ne hasonlíts már a convershez...NA persze te aztán tudod...

LEhet lepontozni ha ettől boldogabb leszel:D:D

2010. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%

Lehet olcsóból is jó minőségűt kapni.

Szerintem a kérdező se úgy értette, hogy úgy veszi meg az olcsóbbat, hogy megse nézi, h milyen a varrás, meg milyen az anyaga.

Én vásárolok márkásat is, meg márkátlant is, sokszor tényleg nem jobb a márkás, és naív feltételezés, hogy a minőséget fizeted meg. Nekem van olyan ismerősöm, akinek van ipari kötőgépe, és volt már, hogy egész nagy cégtől kapott megbízást, tehát miután belevarrták a cimkét márkás lett. Ugyanazzal a géppel kötötte, mint más megrendelőknek...


Jobb esetben tényleg a minőség mutatkozik meg az árban, de sajnos ez a ritkább. Viszont az is igaz, hogy az olcsók között (is) nehéz jó minőségűt találni....

2010. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
55%

Mit foglalkozol vele, hogy mi van másokon?? Az ő dolguk, semmi közöd hozzá, mellesleg a lepontozáson kívül mást nem tudtál szólni a válaszomhoz...:)))))

Süt belőled az irigység...De majd a kedvedért a kínaiból fogok öltözködni! Remélem így már nyugodtabban fekszel le!:)

Üdv:)

2010. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

nemááár...az ő kedvéért kínaiból???meghibbantál???

És igen márkás közt is van ratyi...Csakhogy már amikor megfogod és megnézed a két oldalvarrását rájöhetsz,hogy jó minőségű e.

2010. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Látom sokaknak nehéz a felfogása. Az a helyzet, hogy ahogy többször leírtam, van Nike pólóm, de minőségbe nem veri a márkátlant, pláne nem 6x 8x olyan jó. Magyarán azt látom k*vára nem a minőséget fizeted meg. De te csak verd arra, hogy milyen zsír márkás pólóba mászkálsz.
2010. márc. 12. 19:07
 20/36 anonim ***** válasza:
46%
én nem éjjel nappal abban járok....én vagyok sportos cuccos....és igen a sport cuccok még 10-szer is jobbak....
2010. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!