Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért éri meg Nike, Adidas DC...

Miért éri meg Nike, Adidas DC meg akármilyen pólókat venni sokezer forintért?

Figyelt kérdés
Szándékosan a pólókat emeltem ki, mert pl cipőnél azért nem mindegy, hogy 2 hét után szétmegy. De nekem a 600 ft os sima márkátlan pólóim ugyan olyanok nekem, mint a 6000 ft os Nike. Minőségben sincs nagy eltérés, én pl az egyszerű sima pólókat jobban is szeretem hordani..
2010. márc. 10. 21:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Hogy menő legyél és lássák az emberek h apucinak(vagy neked) milyen sok pénze(d) van.
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én sem értettem soha. Jó, azért van, hogy a kínainak kinyúlik a nyaka, kifakul, meg ilyenek, de az a többinél is benne van a pakliban, mert sajnos van, hogy sokezer forintért az ugyanolyan szar kínai pólóra nyomott logót veszed meg.

És még akkoris megéri olcsóbbat venni, mert 5-öt vehetsz ugyanannyi pénzből...

Én pl kifejezetten cikinek tartom márkajelzéssel a hátamon/mellkasomon mászkálni, nem vagyok szendvicsember és még én fizessek érte...

2010. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
A márkás, drága pólók jobb minőségűek,de valóban nem érik meg a többezer Ft-ot. Egy 1000-2000 Ft-os póló is lehet tök jó minőségű
2010. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%

már ott kezdődik,hogy az olcsó pólók oldalvarrása milyen...vasalás közben nagyon jól lehet láni.

Nekem a nike pólók nagyon jók,sokat tornázom,színházi próbákra járok szóval igénybe vannak véve és sokat mosom de különösebb bajuk sosem volt.

Ellenben a 3ezer forintos new yorkeres póló,ami a 3 mosás után egyszerűen szétfoszlott a varrás mentén.

2010. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nekem meg az 1000 forintos pólók is tökéletesek, 3 éve megvan, rendesen hordom, soha semmilyen baja nem volt. Amúgy csekkold le, hogy hol gyártják a nike pólókat pl.


Van 1-2 300 forintos pólóm is, azok se rosszak, max egy kicsit vékonyabb az anyaguk.

2010. márc. 11. 13:28
 6/36 anonim ***** válasza:
3%
mert menő(H)
2010. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Az oké hogy mindegyiket ugyanott gyártják...de az nem mindegy hogy ki gyártatja.Topokból nekem is van 500 ft-os is.De nem hordom annyit és ezért elmegy...ne a sport cuccom ami minden nap használva van nem bírná ki egy ezer forintos cucc...
2010. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet olyan jó minőségű a márkátlan mint a márkás:) Látszik,hogy nem hordtok márkát...

Először is, nem vagyok nagyképű,és nincsen annyira sok pénzünk sem, de márkás ruhákat hordok, mert az két mosás után nem szöszösödik ki,és nem lesz lyuk rajta 3 hét múlva :)


És természetesen azért vannak a márkás ruhák,hogy ne csak a márkátlanokat vegyék nemde? Akkor márkásat csak az vesz aki mutogatni akarja? Badarság. Ne legyen már primitív felfogásotok...

2010. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Vannak márkás ruháim, épp ezért írtam ki a kérdést, mert minőségben nincs nagy eltérés, a márkátlan sem nyúlik, nem szőrösödik (pólóról van szó) és lyukas sem lesz. Mind2őt ugyanannyit használom, de nem jobb a márkás!
2010. márc. 11. 17:26
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
nekem pedig szöszösödik,nyúlik,lyukas lesz.
2010. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!