Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lett egyszerre ennyi...

Hogy lett egyszerre ennyi "művészlélek"?

Figyelt kérdés
Viszonylag egy kisvárosban lakom, és az utcán, de főleg a tág ismerettségi körömben is egyre több ilyen művészlelket fedezek fel. Ezek mind menő, ismert emberek többnyire. Kb így jellemezném őket kinézetre: sok pasztelszín, sötét színek, bordó Sál, gondosan "felhányva" a nyakra, de néha a feje felcsavarva (!), bő nadrág, vászoncipő/táska, kalap. És mindegyikük nagyon laza, sokuk füstöl/iszik, amolyan "nem érdekel más véleménye, én annyira egyedi vagyok" félék. Csak az érdekel, hogy a yolot ez váltotta fel, mostmár ez a divat?

2015. júl. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
de ez gondolom a yolo generaciotol minimum egy 10-15-tel idosebbekre vonatkozik, nem? Mert 20 alatt ilyennel nem igazan talalkozni, meg kulfoldon sem.
2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, én inkább 15-20 éveseken láttam :D

persze 30+-okat is, de ők nem tegnap jöttek rá, hogy mekkora nagy művészlelkek akarnak lenni.

2015. júl. 29. 22:14
 3/3 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Ez egy hülye divat, az is egy hülye volt, aki először így öltözködött, számomra ez nagyon visszataszító.

Örülök, hogy én nem így öltözködöm.

Igaz az, hogy egyszer élünk,de akkor is ez már túl sok.

Ez nem lehet egyedi, egyedi az ami eltér a megszokottól.


Egyébként jó szám Suicide Silence-től a You Only Live Once. Csak em ilyen felszines emberekhez szól. :D

Csak mellékes megjegyzés volt. :)

2015. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!