Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés

Ilyen a stílusom, és szeretném tudni, hogy másnak is tetszik-e.

16/L

[link]



2015. júl. 29. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
A ruhák jók, jók az össze állítások de az a bakancs borzalmas és nem is illik ezekhez a ruhákhoz szóval azokat cseréld le , persze ez az én véleményem személy szerint én fel nem venném de ha te szereted Akk inkább más ruha összeállítással viseld
2015. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A bakancsok az alapdarabok nálam, és igen rokkeres vagyok, illetve rokker zenét is hallgatok.
2015. júl. 29. 21:14
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem így öltözködök, de kifejezetten tetszik. Amúgy is az a lényeg, hogy neked tetszik-e.
2015. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyébként még azt elfelejtettem kommentálni az előbb, hogy nagyon sokan irják már ilyen kérdésekhez ill. ide is irtátok hogy unalmas. Tényleg nem értem, hogy akkor mi a nem unalma, mert plázacicának nem fogok öltözni, ha egyszer nem olyan a stílusom.
2015. júl. 29. 21:34
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Ha te akkora ROCKER vagy, akkor legalább tanuld már meg leírni rendesen. Nem rokker zenét, hanem rock zenét. A rock zene nem az artic monkey-ból áll édesem. Remélem nem is azért hallgatsz Nirvanát, mert ez annyira felkapott lett mostanság a tumblr szökevényeknek (ha egyáltalán hallgatsz).

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Semmi extra. Egyszerû darabok, sötét színekbôl. Az a véleményem róla, hogy átlagos. Nem unalmas, átlagos.

2015. júl. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
A Nirvana inkább grunge. Hamár valaki azt is megemlítette. :)
2015. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
rocker vagy? :)) kétlem. ha az lennél, nem tennél fel ilyen kérdéseket, pláne nem azért, hogy másnak tetszik-e :D
2015. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
46%
10:52 tökéletesen igazad van, én "is" rocker vagyok, de soha nem kérdezek meg senkit, főleg nem idegeneket ha tetszik-e nekik az összeállitásom, mindig ugy öltözöm ahogy jól érzem magam, és szerintem evel igy kéne legyen mindenki, függetlenül attol hogy milyen zenét hallgat. Ne azér öltözzön már valaki "vintage.en" mert az a divat, se rockeresen mert az a divat, hanem azér mert az kimutatja hogy milyen ő, még akkor is ha sokan félre fogják értelmezni a személyiséget, főleg ha rocker vagy :))
2015. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
34%
P.S. egy rocker se öltőzik igy, kényelmetlennek tűnik
2015. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

az első nem rossz. bár az a sapka nekem nem illik bele. szerintem itt nem olyan jó ötlet ezt a két stílust keverni. a kabátból is láttam szebbet, de maga a koncepció nem rossz. fekete bakanccsal nekem kevésbé lenne erőltetett.

a második és a harmadik szerintem is átlagos. főleg hogy manapság ezek a cuccok divatosak (bőrszoknya, bakancs, idétlen feliratos póló stb). szóval nagyon sok nem rocker hord ilyeneket.

az utolsó viszont kifejezetten taszító számomra. az a nadrág igénytelen, az ing arcoskodós, olyan műanyag nyakláncom óvodában volt utoljára.

ja amúgy képek és nem számozás alapján haladtam sorba, de szerintem érthető. :)

amúgy nem értem, a rockerek miért vannak olyan nagyra magukkal. mintha mindig bizonygatni akarnák a felsőbbrendűségüket, pedig a többség ott is azon a szinten van, mint a diszkós fiatalok.

kár hogy divat Nirvana-t hallgatni, meg Nirvanas pólót hordani. pont hogy a Nirvana szellemisége éppen az ellenkezőjét vallotta ennek a viselkedésnek. :D

amúgy én is hallgatok sok metál zenét, bár nem az ilyen ismerteket, amit a sok rockernek beöltözött fiatal hallgat. öltözködésemben elég egyszerű vagyok, meg inkább csinos. nem értem minek követni ezt a rocker divatot is.

2015. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!