Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]



2014. jún. 12. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de semmi extra. Ezeket szerintem bárki össze tudná rakni.
2014. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1,4,5,6 még elviselhető de nem tetszenek
2014. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 M.B.K. ***** válasza:
az 1.-höz én inkább egy farmert vennék fel,a 2. nem rossz,a 3.-hoz egy top-ot vennék fel,a 4. isteni,az 5.--hez a piros rúzs nagyon jó ötlet,és feldobná,ezt a buliszettet,és nem kellene hozzá az a virágos karkötő(vagy mi xD :))a 6. szett a legelegánsabb,én azt egy szilveszteri,vagy karácsonyi partira venném fel, a 7. meg nekem nagyon nem tetszik ^^ ez az én véleményem,remélem segíthettem :)
2014. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(Amennyiben ezek a te összeállításaid és valószínűleg azok)

Nem gondolom, hogy az hogy egy pizsama megy az ágyneműdhöz az "összeállítás", Vagy, hogy egy fával (??) határolt ágy mellé odateszel egy csipkés pizsamát az divat vagy stílus. Nem mondom, hogy rosszak, de semmi extra, ezt mindenki összetudja dobni képekből. Valószínűnek tartom hogy az efelé nevezzük "divatérzékedet" a tumblr-ről meg a We hert it-ről szedhetted össze. És néhány összeállítás nem is passzol színben meg semmi. Ha így akarsz öltözködni akkor persze az klassz mert nem rosszak, de mondjuk a divatszakmában ez semmi. Ez építő kritika akart lenni. :D

2014. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!