Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés

Ilyen a stílusom, és szeretném tudni, hogy másnak is tetszik-e.

16/L

[link]



2015. júl. 29. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Divattini, aki lázadónak, és egyedinek akar tűnni. Nem jött össze :(
2015. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Nem rossz,bár elég unalmas.Meg ha azok a nyakláncok nagyon nagyon rosszak.Azt mindenképpen cseréld le,de a többi jó.:)
2015. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne sokkal rosszabb is.
2015. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
nyugi, ne torodj az elozokkel, valoszinuleg nem sok divaterzek szorult belejuk ;) tetszenek.
2015. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, aki unalmasnak és laposnak gondolja, az hogy öltözködik?! sokan megfordulnak az utcán, ha egy ilyen stílusú öltözéket látnak (és nem feltétlenül tetszik nekik az, amit látnak)

nekem bejön, kicsit keményebb stílus, van egy kis rocker beütése is, szóval kicsit ügyelj, nehogy bajba keveredj amiatt, hogy kicsit "rockeresen" öltözködsz, és nem hallgatsz rockot...

2015. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 opened paradise ***** válasza:
96%

Részleteit igen,de egyben ez is kicsit egy manapság sajnos népszerű divatirányzat,nem olyan egyedi.

Amivel nincs is akkora baj,csak kár.

2015. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nekem tetszik.
2015. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Sztem jól néz ki. Tényleg vannak akik így öltözködnek de nem ez a stílusuk, ne törődj velük. Egyébként az én meglátásom szerint cuki lány és rocker keverék. Az enyém is hasonló csak kevesebb rock és több elegancia (egy kis bohókásabb fajtával).
2015. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. :)
2015. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
46%
Nem igazán tetszik, szerintem az ilyen fajta öltözködéseknek az az üzenetük hogy "rocker vagyok de halvány lila gőzőm sincs mi az a rock". Viszont én annak hive vagyok hogy mindenki úgy öltözzön ahogy ő jól érzi magát :)
2015. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!