Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Emerica the herman deszkás cipőm van de megbantam mert azt hiszik az emberek vmi szar márka de kozbe jo amugy kb 30ezer ert vettem. Ezert akarok uj cipőt Nike vagy adida vagy newbalance esetleg vans erdekel

2015. júl. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért lecserélnéd a 30 ezres cipődet, mert mások szerint szar màrka? Hány éves vagy?
2015. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

Miért érdekel téged,hogy mit gondolnak az emberek?? Én mindig azért vettem jobb minőségű cipőt,hogy tartsa a lábam. Soha nem érdekelt,hogy menő vagy nem menő! Pedig én lány vagyok,és a lányoknál állítólag ez még fontosabb...

Amúgy ami egyértelmű státusz szimbólum,azaz neked tökéletes lenne: Nike AirMax(lehetőleg legyen benne valami feltűnő szín/piros,neonzöld,lila...)

New Balance is elég menő

Vans cipőket általában tavaszra hordják,az is menő,főleg a feltűnő mintás

De ha már menőségről van szó,akkor ott van a Converse szintén tavaszra,azt is mindenki menőnek tartja!


OFF:Remélem veszel magadnak egy újabb cipőt 30ezerért,amit menőnek gondolnak a haverok.Semmi baj,ha az ember és állatok éheznek az utcán.... Jó szar lett a világ...

2015. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van az ehezes 30ezer forinton mulik .nem azon hogy a kormany tobb milliardot rakhat sebbre vagy amerika felszamolhatna az ehi seget de neki haborukbol all a gazdasagi piaca ha nem lenne haboru amerika csodba menne. Ja es meg ott vannak a bevandorlok had ne sajnaljam mar oket a napi 5000 forintjukkal (es mondd meg te nagyon intelligens emberi leny ha ezek menekultek akkor miert csak katona erett ferfiak jonnek 70%ba?!)ja es a c!ganyok akik mercivel jarnak oh szegenyek adjunk segelyt nekik

U.I.:ÁFA 27% PEACE

2015. júl. 27. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás ért telefonról vagyok(:
2015. júl. 27. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Az AirMax az már inkább suttyó mint menő mert annyi a hamisítvány.
2015. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miert mások véleményét nézed?
2015. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!