Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állandóan magassarkút hordó...

Állandóan magassarkút hordó hölgyemények, milyen okok miatt szerettek 10-12centis cipőkben mászkálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
(38férfi)
2015. júl. 22. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én alacsony vagyok és magassarkúban jobban érzem magam, de azon kívül szépnek tartom, bár én nem tűsarkúban járok mindig. Általában telitalpút hordok ami pedig nekem kényelmes, nagyon magasat vagy kényelmetlent ünnepekkor(stb.) hordok. De a legtöbb nőnek megnöveli az önbizalmát vagy ezek illenek a ruháikhoz, vagy pedig cipőmániás (én is az vagyok).
2015. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es milyen magas vagy?
2015. júl. 22. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Én fiú vagyok, de nekem marhára tetszenek a nőkön az ilyenek és ezzel nem csak én vagyok így
2015. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kimondottan alacsony, inkább átlagos magasságúnak mondanám magamat, de még így is egyetértek azzal, hogy a magas sarkú önbizalmat ad. Egyébként pedig a sarokméret és egy cipő kényelmessége nem feltétlenül áll arányban. Jó, nem feltétlenül a 12 cm-es tűsarkúkra gondolok, amiket jellemzően csak alkalmakra vesz fel az ember. De egy jól kialakított magas sarkú lehet akár kényelmesebb is, mint egy rosszul megtervezett lapos. Pláne azoknak, akik hozzá vannak szokva, hogy hétköznap is magasban járnak rendszeresen. Akár mert munkahelyen megkövetelik, vagy mert az tetszik nekik...
2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!