Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik? Megvennéd? Sok...

Tetszik? Megvennéd? Sok választ várok.

Figyelt kérdés
A kérdés a következő cipőre irányul: [link]
2010. márc. 5. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tiszaújváros-Piramis kínaijában nemConverse de ugyanilyen cipők 1500ftért vannak..érdemes eljönni:D
2010. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
17:55-nek: nem volt érthető a kérdés?
2010. márc. 8. 17:57
 23/24 anonim ***** válasza:
nem tom,h csak én vok-e így vele,de nekem ezek a fura convik nem jönnek be bár nem rossz. de én nem venném meg.Ha neked tetszik és szeretnéd akkor szerintem vedd meg!:)
2010. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez a dupla vászon érdekes.


De amúgy nem jön be, nem venném meg, az árát meg kifejezetten nevetségesnek tartom. Mivel a cipő semmi extra, csak a neve. Kínaiban veszel egy ilyen tornacsukát, ráragasztod a converse logót, és senki nem fog rájönni, hogy nem eredeti...

A formavilág: tipikus rétegcipő, csak mostanában fenenagy divat lett, és minden majom ezt hordja sajnos, így azok eltűnnek, akikhez ez a cipő áll közel igazán, divattól függetlenül.


PL van az Esprit márka, az a MŰBŐR cipőit akarja eladni 14-20 ezerért...(ennyiért már szuper, igazi bőr cipőket is lehet kapni) az eladók is mondták, hogy rossz a cipő, de a neve nagy, és divat.

Azt meg tudom érteni, ha valami drága, DE minőségi. Nekem is van egy K2 deszkáscipőm, 45 ezerbe került. 9 éve használom (3 évig napi szinten eleinte), és még csak fel sem feslett. Na, az igazi antilopbőr csuka.

2010. márc. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!