Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A stílus választ személyt...

A stílus választ személyt vagy a személy stílust?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy van ez??

Hogy jön rá valaki arra ,hogy neki mi az a holmi/stílus ami jól áll? Gondolom számít ki mi felé indul el öltözködésileg?

Pl:repper rocker hippi western stb. Van akinek jól áll de van akiről lesír... Például én egy inkább vékonyabb testalkatú srác vagyok elég világos színem van és kissé hibás az arcbőröm. A hajam meg elég sötét. Mit ajánlanátok egy ilyesmi karakternek hogy menő legyen?


2011. máj. 6. 15:01
 1/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Egyéniségre gondoltál? :)
2011. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha menő akarsz lenni akkor felejtsd el hogy egyéniséged lesz valaha.
2011. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Lehet hogy nem lesz a legmenőbb de legalább nem lesz egy klón akit minden sarkon látni.
2011. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D Igen,,, ez a klón dolog nekem se jön be.
2011. máj. 6. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is a szubkultúra nem egyenlő a stílussal. A fennt leírt csoportok szubkultúrák, amiken belül van több stílus.


Szerintem az egyéniséghez illő szubkultúra csak az amiben igazán otthon érezheti magát valaki. Ha ez nincs meg, akkor kinövi, csak egy póz az egész.

Ha ez megvan, akkor a szubkultúrán BELÜL megtalálhatod azt a stílust ami illik a külsődhöz.

2011. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne arra törekedj h "menő" legyél....szerintem legyél humoros, ha kell kedves, ha kell vagány...ne erőltess magadra semmit... és legfőképp akkor jársz jól ha az ilyen "tornacipőbegatyatűrést" és "boxermutogatótérdigérőüllepűnadrághordást" elkerülöd...vicces lenne visszanézni majd pl az osztálytalálkozón 10 év múlva:D

a lényeg: ha rossz stílust választasz, egyszer rájösz h gáz(jobb esetben:D)..ha meg eltalálod akkor siker :D

2011. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a sok jó ötletet és tippet. Sokat segített..
2011. máj. 6. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mind2
2011. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!