Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megkérhetnélek titeket lányok,...

Megkérhetnélek titeket lányok, hogy linkeljetek nekem ide olyan képeket amin szerintetek már szexinek mondható öltözékben van egy lány/nő?

Figyelt kérdés
Ami a minimum. Hol kezdődik a szexiség?
2015. júl. 17. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem rosszul közelítesz. Van olyan nő, aki egy kukazsákban is baromi szexi lenne, na jó reális keretek között melegítőben és kinyúlt, kopott pólóban.

Van aki meg magára aggathat húdeszexinek mondott cuccokat és még mindig nem lesz vonzó. Bár biztos vannak olyan fetisiszták is, akik a ruhákra indulnak be, de ott már van baj... :D

2015. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja. Függ attól is hogy hány éves. Vagy pl ha valaki a mellekre indul be, akkor az hogy rövid a szoknya kevésbé érdekli. Egyébként szerintem az utcán nem cél hogy szexi (=szexuális izgalmat kiváltó) legyen az ember lánya.
2015. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan nőt aki szép volt, magabiztos és egy kopott farmer+póló+kondo cipő kombóban is megfordultak utána. Meg aztán van aki minden áron szexi akar lenni de nem megy....
2015. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!