Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk miért szégyellnek...

A fiúk miért szégyellnek papucsot, szandált felvenni nyáron?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 11:21
1 2 3
 21/24 BiTOPro97 ***** válasza:

Én nem szégyenlek csak nem az én stílusom. És nem is kényelmes, nekem járás közben. Nem is tudom hol van, ha van itthon papucsom, anyáméknál van mert a konyhai műkőpadló hideg náluk, meg fürdőszoba padló néha nedves, etc. Szandálom meg nem is volt, csak vagy másfél évtizede.


A kérdésre nem tudom a választ, mondjuk jobb mint a holland szandál+zokni kombo.

2016. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szegyenlem,hanem noi cuccnak tartom,szoknyat sem hordunk pedig biztos jobban szelloznenk benne,de nem erdekel inkabb maradok a ferfi cuccoknal! A noknek viszont nagyon is jol all a szandal! 3eves korom ota nem veszek fel szandalt,mar kisgyerekkent is kinevettuk a tobbi szandalos fiut! :D
2016. szept. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mióta normális kinézetű szandálokat is gyártanak, azóta nyáron azt hordok általában, persze csak mezítláb, kivéve, ha valahova ki kell öltözni (akkor viszont zárt cipő és zokni, esetleg vékony vászoncipő mezítláb). 20-25 éve viszont nem nagyon volt normális kinézetű, szinte mind nőies vagy öreges volt, na akkor pár évig én sem viseltem.

A papucs viszont nem praktikus utcán hosszú távra, max. rövid sétára, vagy pl. boltba elugrani.

35F

2020. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én is szoktam szandált hordani.
2020. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!