Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk miért szégyellnek...

A fiúk miért szégyellnek papucsot, szandált felvenni nyáron?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 11:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szégyellnek?
2015. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátom sem hajlandó szandált felvenni (papucsot otthonra vagy strandra fel szokott venni). Azt mondja, mert szerinte szandált csak a homokosok hordanak... Tudom, agyrém, szerintem semmi baj a szandállal, de hát neki ez a véleménye...
2015. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Én hordok szandit, nem szeretem ha aszalódik a lábam.
2015. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Hordok szandált, mert a munkahelyemre nem jövök be mezítláb. Amúgy mezítláb vagyok, amikor csak tehetem. Azért, mert élvezem. Ha nem élvezem, (mondjuk túl forró az aszfalt,) vagy egyéb okból nem lehet (munkahely), akkor jön a szandál, ritkábban utcai papucs.


Valóban sokan tartják férfiatlannak. Ami az ókori római gladiátorokra és légiósokra nézve elég fura álláspont, azóta nagyot fordult a világ. :)

2015. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Mert undorito, azert. Iszonyodom minden olyan labbelitol ami kivillantja a labat.


Utolso, par ezer eve szoknyat vagy ahhoz hasonlo jellegu ruhadarabokat is hordtak a ferfiak. Akkor most miert nem mesz ki szoknyaban az utcara?

2015. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Szandált akkor sem vennék fel, ha fizetnének érte. Papucsot max le a boltba, és strandra.
2015. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ezen logika alapján akkor a rövidnadrágos öltözéknek is undorítónak kellene lennie. Amikor kánikula van szandál vagy papucs lenne az ideális lábbelinek. Épp azért, mert abba szellőzik a láb, nem lesz rohadt krumpli szaga a lábnak.

Akkor rövidnadrágot se szép hordani, mert mutogatják a lábukat benne.

Ha meg mokaszint férfi topánkát hord, akkor az meg azért undorító, mert hasonlít a balett cipőre.

Ja jó, én épp ezért nem foglalkozok azokkal, akik ebből csinálnak problémát.

2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem is kell velünk foglalkozni. Sok nő nem hord magassarkút, én férfiként nem hordok szandált, mert szerintem eszméletlenül csúnya és stílustalan. És ez nem csak az én véleményem.
2015. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Mert ők legalább tudják hogy a papucs nem utcai viselet, a szandál meg nem férfiaknak való.
2015. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Láthatod a kommentekből is, hogy sokan férfiatlannak találják a szandált, a papucs meg nem igazán mindennapi járkálásra alkalmas viselet, úgyhogy meg lehet érteni ha valaki ezek után nem szeretné felvenni. Én nem értem, hogy mi ebben olyan nagy dolog. Az én barátom felveszi a szandált, együtt választottuk, szerintem jól néz ki. Én nem várom el senkitől, hogy megsüljön a zárt cipőben, rengeteget jelent a hőségben ha szellőzik a láb.
2015. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!