Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk miért szégyellnek...

A fiúk miért szégyellnek papucsot, szandált felvenni nyáron?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 11:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Én már 18°C fölötti időben szinte mindig tangapapucsot viselek.

Szeretem, ha nem kell zárt cipőben lennem. Kényelmes is, nem zavar akár hosszabb távon sem hordani. Az pedig nem igazán érdekel, hogy sokan nem szeretik.

26f

2015. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

én nem szégyellnék szandált hordani, de egyszerűen nem láttam még olyat, ami jól nézne ki egy huszonéves fiú-férfi lábán. mindegyik béna, apuka stílusú. ezért nem hordok.

a papucs meg utcára nem való, csak strandra meg otthonra.

25F

2015. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
xD 4-es az amit a rómaiak hordtak az nem szandál volt, hanem saru.
2015. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Vannak nagyon kényelmes, jól szellőző nyári cipők, ha valakinek nincsenek egészségügyi problémái, tökéletesen megfelelőek átlagos magyar időjárási viszonyok mellett, főleg úgy, hogy nyilván nem napi 24 órában van az ember lábán. A papucs kifejezetten férfiatlan, normál szandálból szintén nincs igazán normális, a túraszandált meg nem feltétlenül lehet összeegyeztetni az általános városi ruházattal.
2015. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha a papucs férfiatlan, a szandál pedig undorító, akkor örüljetek a lábszagotoknak. Persze lehet, hogy nektek kényelmes, akkor áldásom rá. Nekem nem az, nyáron papucs, kész, nincs mit tárgyalni. Barátnőm is ezt preferálja. 23/F
2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
a szandál és papucshívők mindenkit leszavaztak. : D LOL
2015. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
15 én inkább befújom a cipőmet és hordok cipőt. nagyon gáz a szandál
2015. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

11-es vagyok

Engem pedig leszavaztak a flip-flop ellenesek ;)

Bár nem igazán értem, miért kell valakit leszavazni, mert más a véleménye

Lehet ezt is lepontozni, pont nem érdekel :D

2015. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

hát ja, idiótaság eleve ez a pontozgatás... és baromi idegesítő is.

engem mert azért szavaztak le, mert hordanék, de mind olyan ronda, ezért nem hordok... akkor most melyik tábor szavazott le? nem értem. : )

2015. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Felőlem mindenki azt hord, amit akar. Valakinek a kényelem fontosabb, ők nyugodtan hordjanak szandált vagy papucsot, engem nem zavar. Nekem a megjelenés a fontosabb, így szandált soha, papucsot és rövidnadrágot pedig csak a strandon hordok. Utcán csak és kizárólag hosszú pamut nadrágot (chino), zárt cipőt (mokaszint, bőr félcipőt vagy fehér tornacipőt) és feltűrt ujjú pamut (vagy lenből készült) inget viselek. Így akkor sem érzem magam kellemetlenül, ha betévedek egy étterembe, esetleg bankba vagy közhivatalba. Megsülni azért nem kell benne.
2016. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!