Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mászkáltatok idén mezítláb az...

Mászkáltatok idén mezítláb az utcán? Ha igen hol, milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
természetesen :d imádok mezítláb járni, a sérüléseket és a kutyaszrt könnyű elkerülni, csak a lábam elé kell nézni, minden mást meg úgyis lemosok, ha hazaértem. és néha még a barátnőimet is sikerül rávenni, hogy mezítlábazzanak velem :d
2015. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hol szoktál így járkálni? :)
2015. jún. 14. 17:04
 13/20 anonim válasza:
100%
Kedves 7. és 8. válaszoló! Nem tudom mi a bajotok, de én még egy "perverz" kérdést sem láttam ezen kívül pedig elég gyakran nézegetem a GyK-t.
2015. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pedig rendszeresen van. Néha törlik, néha meg nem egyértelmű, hogy az. Van, amikor csak abból derül ki, hogy a válaszoknál a kérdező nyilvánvalóan férfi és más oka nem igazán lehet feltenni a kérdést.
2015. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem a mezítláb tornacipős meg fiúként női harisnyát hordós nyomival kevered a kérdezőt?
2015. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem többen vannak. Néha a milyen zoknit vesztek fel ehhez-ahhoz, néha, hogy rajtatok ilyen időben van-e harisnya, lakkozzátok-e a lábatokon a körmöt stb., ezek azok a kérdések, amik csak azért gyanúsak nekem, mert fiú kérdezi lányoktól.


Az itteni kérdésnek meg semmi értelme, a kérdezőt a kérdések közt is csak az érdekelte, hogy hol történt. Hogy jobban bele tudja élni magát, vagy ott akar dekkolni, hátha megismétlődik, azt nem tudom. Egyszer sem írta le, hogy imád mezítláb járkálni, vannak-e "sorstársak", nem nézik-e őket hülyének...


Privátban amúgy rengetegen megtalálnak azzal, hogy milyen cipőt hordok.

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem eddig nem tűnt fel, de mondjuk akkor sem zavarna, a lábfétis nem elítélendő dolog és a cipőhordási szokások iránt érdeklődés is legfeljebb csak fura egy kicsit, de valahol még aranyos is :D
2015. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, szerintem sem elítélendő, csak érdeklődtem a kérdezőnél, hogy mire jó neki a kérdés, de nem kaptam választ. :)
2015. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Igen persze! Mindég úgy szoktam.
2015. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen. városban, erdőben. zsííír volt.
2015. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!