Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mászkáltatok idén mezítláb az...

Mászkáltatok idén mezítláb az utcán? Ha igen hol, milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem vagyok ork kölyök :D
2015. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem érzem magam cigónak, szóval nem.
2015. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy!


Gyerekkoromban léptem bele üvegszilánkba meg rajzszögbe is az utcán, több ilyet nem kérek. (tetanus rulez)


Az meg a másik, hogy a mások cipője által széthordott, majd odaszáradt, ezáltal nem látszódó kutyaszart sem szeretnék a talpammal összeszedni.

2015. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy a beton fel tud forrósodni nagyon, és rendkívül vigyázni kell az üveg/hasonlók miatt, lehet menni mezitláb ha kényelmesnek érzed.

Persze mivel mocskos lesza lábad mint állat, nem ajánlott gyakran, nyilvánpsan, pláne akkor csinálni ha mész valahova.

2015. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én igen, szerintem jó dolog. A tóban voltunk fürödni, aztán visszafelé mezítláb mentem az út szélén (arra pont nincs járda) (15/l)
2015. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Igen. A kistestvéreimmel, hazafelé egy bevásárlóközpontból. Jó meleg volt a beton, viszont szakadt az eső. Mivel flipp-flopp papucsban voltam és már totál eláztam, akkor már nem is éreztem a papucs szükségét, mert már úgyis tiszta víz volt a lábam.
2015. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Az oké, hogy ilyen fétised van, azt a részét nem értem, hogy erről olvasni miért jó. Ilyenkor elképzeled a névtelen kommentelőket, mintha valóban láttad volna és ez izgat?


Nem baxogatás, én se tudhatok mindent.

2015. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Már 4 napja folyamatosan jelennek meg a lábfétises kérdések ebben a témában. Nem keresnél magadnak valami nôt?
2015. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
igen.... a cipő kitörte a lábam és kb. 1km-t a város közepén mezítláb tettem meg.. mondjuk volt rajtam harisnya de az a betonon semmit nem ér:D
2015. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a cipő feltörte a lábamat, úgyhogy fél órát sétáltam hazáig mezítláb elég rossz útviszonyok között(járda néhol nem volt, néhol kavicsokkal volt felszórva az út, mocsok és üvegszilánkok). De amúgy élveztem, és semmi bajom nem lett. Itthon a kertben is nagyon sokat járkálok mezítláb, strandon is mindenhova úgy megyek, úgyhogy elég kemény már a bőr a talpamon, nem szokott megsérülni. Én szeretem érezni a forró betont, a kis kavicsokat ahogy bökdösnek, a füvet, meg mindent. Ha nem néznének hülyének az utcán is simán járkálnék mezítláb.
2015. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!