Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-12 évesen nem korai tangát...

11-12 évesen nem korai tangát hordani?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos gimnáziumban most végeztem el az első évemet, nagyon jó társaság vagyunk. Nem szoktam senki bugyiját nézni, de azt vettem észre, hogy a testnevelés órán (két osztály, mi és az általános iskolai csoport együtt van testnevelés órán) a legtöbb lányon tanga bugyi van. Tőlem már nem egy lány megkérdezte hogy miért nem hordok tangát, de szerintem egy ilyen kislánynak (én 11 éves vagyok) szerintem az olyan bugyi még korai, meg nekem kényelmetlennek tűnik. Azokat a kényelmes pamut bugyikat szeretem hordani inkább.

2015. jún. 12. 18:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, nekem anya mondta.
2015. jún. 13. 22:26
 22/28 anonim ***** válasza:
86%
Azért anyunak sem kell mindent elhinni, gondolj bele, józan ésszel...
2015. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor se vennék fel olyan bugyit, először is mert még kicsi vagyok hozzá, másodszor is nekem kényelmetlennek tűnik, hogy benne van a fenekembem
2015. jún. 14. 13:32
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
Végül is, belegondolva.. talán nem lenne rossz. Később úgyis más lesz a fenekedben.
2015. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ilyenen én még nem gondolkodok.
2015. jún. 14. 14:42
 26/28 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Ha ellenzed a tangát (megértem, én sem szeretem), akkor egyáltalán miért tetted fel a kérdést? Ha mondjuk szeretnél tangát hordani, de nem engedik, és úgy tetted volna fel a kérdést, érteném, hogy miért tetted. Na, de így, hogy te sem szeretnél hordani tangát nem értem..
2015. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem ellenzem a tangát kérem szépen, mert én is szeretném majd kipróbálni. De csak ha nagyobb leszek, de sok osztály és évfolyamtársam azt hord és ők is annyi idősek vagy alig egy évvel öregebbek, mint én, amin csodálkozok (nem azon hogy egy korosztály vagyunk) mivel szerintem mi még fiatalok vagyunk az olyan bugyihoz.
2015. jún. 18. 05:56
 28/28 anonim ***** válasza:
92%

Kb. 12 évesen kértem meg anyukám, hogy vegyen nekem egy tangát. Megvette, kipróbáltam, kényelmetlen volt.. Pár évig állt a fiókomban, amikor középiskolában újra kipróbáltam.. Egy napot voltam benne iskolában, de alig vártam, hogy hazaérjek.. Én is inkább a kényelmes bugyikat hordtam. Sose tartottam "gáznak", hogy osztálytársaim között vannak, akik tangát hordanak én meg nem.. gondoltam "egészségükre".

Egyszer egyik barátnőm lepődött meg középiskolában, hogy én nem tangát hordok.. nem is értettem mit kell ezen meglepődni. Szerinte kényelmes, szerintem nem..

Azt hordj, ami neked kényelmes és ne azt, amit a többiek.

2015. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!