Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-12 évesen nem korai tangát...

11-12 évesen nem korai tangát hordani?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos gimnáziumban most végeztem el az első évemet, nagyon jó társaság vagyunk. Nem szoktam senki bugyiját nézni, de azt vettem észre, hogy a testnevelés órán (két osztály, mi és az általános iskolai csoport együtt van testnevelés órán) a legtöbb lányon tanga bugyi van. Tőlem már nem egy lány megkérdezte hogy miért nem hordok tangát, de szerintem egy ilyen kislánynak (én 11 éves vagyok) szerintem az olyan bugyi még korai, meg nekem kényelmetlennek tűnik. Azokat a kényelmes pamut bugyikat szeretem hordani inkább.

2015. jún. 12. 18:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem értettem, miért gáz a bugyi vonal. Mindenki hord bugyit, és mindenki tudja, hogy mindenki hord bugyit.
2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell lenézni valakit azért, mert tangát hord. Senki nem az alsóneműjétől lesz jó avagy rossz erkölcsű. Szerintem a tanga is csak egy fehérnemű típus, mint bármelyik másik, és nem csak csipkés-strasszköves-selyem csodák léteznek belőle, van sima pamut is. Akinek kényelmetlen vagy kényelmetlennek tűnik, az ne hordja, teljesen rendben van ez így. Nekem viszont a normál fazonú bugyi a kényelmetlen, borzasztóan zavar a fenékrésznél a varrás. Ez 12 éves koromban is így volt, és akkor sem mutogattam senkinek a fehérneműmet a tesiöltözőben, és senkin sem kértem számon az övét.


22/L

2015. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

11 éves kislányokra aztán kell a tanga mit ne mondjak.

Biztos nagyon szexinek érzik magukat benne, csak valójában nem az...

Egy lány bőven elég ha 16-17-18 éves korától hord tangát mert ott már van is alak amihez jól áll.

Itt meg kislányokra adnak egy női fehérneműt...

Nevetséges...

2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Van, aki a normál bugyit hívja nagyibugyinak, van, aki a tangát seggselyemnek. Mindenben vannak ilyen ellentétek. Néha nézd meg, mi folyik az egészség szekcióban a tampon vs betét vitáknál.
2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Olyat még pillanatnyilag nem kell használnom.
2015. jún. 13. 09:16
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Én engedtem a lányomnak 11 évesen hogy tangát hordjon.

Nincs abban semmi.

2015. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De az egészségtelen, nem? Én úgy hallottam hogy nekünk még ilyenkor alakul ki a nőiességünk. A csípőnk ekkor fejlődik a legjobban.
2015. jún. 13. 16:32
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, legutóbbi kommentedet nem egészen értem. Mi köze van a egymáshoz a tangának és a csípőnek, és hogy jön ehhez az egészség?
2015. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta anya, hogy ilyen idős korban a tanga rendszeres viselése eldeformálhatja a csípőt.
2015. jún. 13. 21:16
 20/28 anonim ***** válasza:
88%
Hogy tudná egy alig darab rongy eldeformálni a csontjaidat?
2015. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!