Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-12 évesen nem korai tangát...

11-12 évesen nem korai tangát hordani?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos gimnáziumban most végeztem el az első évemet, nagyon jó társaság vagyunk. Nem szoktam senki bugyiját nézni, de azt vettem észre, hogy a testnevelés órán (két osztály, mi és az általános iskolai csoport együtt van testnevelés órán) a legtöbb lányon tanga bugyi van. Tőlem már nem egy lány megkérdezte hogy miért nem hordok tangát, de szerintem egy ilyen kislánynak (én 11 éves vagyok) szerintem az olyan bugyi még korai, meg nekem kényelmetlennek tűnik. Azokat a kényelmes pamut bugyikat szeretem hordani inkább.

2015. jún. 12. 18:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon korai.....
2015. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
De, korai, nekem 12 évesen anyukám nem is engedte volna.
2015. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt akarod, hogy szexuálisan rád izguljak és magamévá tegyelek, akkor lehet.
2015. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném
2015. jún. 12. 19:07
 5/28 A kérdező kommentje:
Én majd egyszer szeretném kipróbálni, de majd ha nagyobb (olyan 17-18 éves) leszek, amúgy nekem se engedné anya, amikor elmondtam azt mondta, hogy egy ilyen kislánynak nem is való és reméli én nem szeretnék. Mondtam hogy nem.
2015. jún. 12. 19:14
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt 12 évesen 1 db tangám. Ritkán vettem fel, kb 18 éves koromig nem is nagyon hordtam, csak franciabugyit. Azóta kezdtem el tangát is hordani. Régen nem találtam túlzottan kényelmesnek. Anyukám megvette nekem már 12 éves koromban is, mert nem egy tangától fog összedőlni a világ, kipróbálhattam milyen, ha nem cikiznek tesiórán a kilógó bugyim miatt.
2015. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Mi a kilógó pi_csája miatt cikiztük volna az osztálytársainkat. Jóhogy nem szexkellékes boltból öltöznek már a kislányok.
2015. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Engem idegesítene, ha látszódna a fenekem.
2015. jún. 12. 20:02
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

de, korai.

mondjuk nekem is volt ilyen idősen tangám, de csak mert nálunk is mindenki azt hordott, pedig elég rég volt ez (most 25 vagyok). próbálkoztam vele, de nagyon kényelmetlen és egészségügyi gondokat is okozott. a francia bugyi viszont nagyon kényelmes és szép, és ízlésesebb is mint a tanga.

2015. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Korai hát. Viszont azt nem értem, hogy miért kell mondjuk egy idősebb lányt, nőt lenézni, mert tangát hord... Jó neki. Egészségügyi gondok? Ő baja. Nekem 3 van, a többi francia, néha muszáj tangát felvennem, mert van két világos nadrágom, elég hülyén nézne ki, ha átütne a bugyim vonala...
2015. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!