Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik harisnya szellőzik a...

Melyik harisnya szellőzik a legjobban? Szóbelire feltétlenül kell egyáltalán? Vagy nadrág is szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Iszonyat meleg lesz így is a fekete kosztüm, a nejlonharisnya csak rontani fog a helyzeten ráadásul viszketni is szokott. Azt mondták kicsit konzervatívabb lesz a vizsgabiztos, de nem tudom elnézné-e a nejlonharisnya hiányát (persze akkor rendesen leszőrteleníteném hogy ne tűnjön fel hogy nincs rajtam) mert azért órákig abban ülni már durva. Vagy esetleg engednének szerintetek nadrágot? Persze nem farmer hanem rendes fekete szövetnadrág.
2015. jún. 11. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos a harisnya. És se szóbeli érettségire, se szakdolgozatvédésre, se államvizsgára nem vettem fel harisnyát, csak simán egy picivel térd felett végződő szoknyát. Hidd el, őket az érdekli, ami a fejedben van :)
2015. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehetsz nadrágba aztán majd leveszed úgyis,ha végzel.
2015. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én emelt orosz szóbelire harisnya nélkül mentem tegnapelőtt. Észre sem vette senki.. :)
2015. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségire nem annyira probléma ha nem veszel fel. Elegánsabb a megjelenésed. Én ebben a nagy melegben egy nagyon vékony combfixet vennék fel. Ha szép a lábad és nincs semmi hiba rajta akkor lehetsz harisnya nélkül.
2015. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!